Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, éreztetek már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, éreztetek már úgy, hogy a barátotok szinte már kínosan ragaszkodik hozzátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Többször mondta, hogy szeret, ölelésnél a nyakamat puszilja, és amikor elment pár napra, folyton mondta, hogy nagyon hiányzom neki.

Félreértés ne essék, én nagyon kedvelem őt (még nem vagyok szerelmes), de néha úgy érzem, hogy túlságosan is szeret, és ez kicsit zavar. :/

Nagyon hülye vagyok emiatt? Ti voltatok hasonló helyzetben?

16/L


2014. febr. 3. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm volt ilyen, rettentő zavaró tud lenni gy idő után.
2014. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ugyan ez van velem is...
2014. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ő oldaláról ez egyeltalán nem rossz dolog szerintem.

Komolyan gondolod ezt vele? Lerí az írásodról, hogy te nem vagy annyira oda érte.

2014. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, hogy nem egyedül vagyok így. :)

Ti egy idő után meg meritek ezt mondani neki? Mi csak pár hónapja vagyunk együtt, szóval mág nem igazán merem felhozni.

2014. febr. 3. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért fura neked, mert nem vagy szerelmes.

Ha szerelmes vagy, akkor élvezed a másik minden érintését, csókját, ölelését, azt, hogy fontos vagy neki és foglalkozik veled.

Valószínűleg ő jobban szeret téged, mint te őt.

2014. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt. A srác,még miután szakítottam vele másfél évig szerelmes volt,a mai napig az..

De egyszerűen megőrjített,mert volt hogy kinn voltunk a barátokkal egy kocsmában vagy szórakozóhelyen,elmentem a mosdóba és kb. 4-5 perc alatt 3 sms-t írt hogy mi van velem,hol vagyok stbstb. Iszonyúan ragaszkodó volt,és ez már irritáló.. Egy másiknál ugyanez volt.

2014. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!