Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az ha a volt csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az ha a volt csajom letiltott? Mire jó ez a tiltás? Azt mondta egy ismerősnek hogy azért nem beszél velem mert fél hogy szerelmes lesz megint .

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
gyökér lánygyerek...
2014. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elfelejtsen!
2014. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy nem látod az ilyen jellegű hülyeségeit "unalom van xdd üzit vki!" meg az idióta szerelmes osztohatásait
2014. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vagy azért mert baromira nem kíváncsi rád a jövőben, és nem akarja, hogy a többi ember lássa , hogy ismeritek egymást.


Mondcsak honnan ismered a csajt?

2014. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mire jó a kérdés, ha az ex meg is válaszolta?

Nem akar látni, nem akar magának fájdalmat, az eszére hallgat, megővja magát attól a kísértéstől, hogy álandőan a profilodat nézegesse, mert minden posztodat látja a hírfolyamban

2014. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért tiltott le mert nem óhajt semmilyen kapcsolatot veled, és nem kíváncsi rá mi van veled. pl el akar felejteni, nem akarja látni ha 1 hét múlva már az új nőddel enyelgő képeket raksz ki. Mit nem lehet felfogni ezen?
2014. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
öhhh az utolsó kedves válaszolnak üzenem. Az én kedvesem exem szakításunk után 2 hónapra lett pasija (addig másokkal kavart a buliban ) és voltam a hülye mert nagyon szeretem azt hittem megtaláltam az igazit fel köszöntöttem szülinapja névnapja alkalmából annyira nem vett emberszámba hogy dobjon egy "köszt" nem telt úgy egy nap hogy ne gondoljak rá ne nézzem facebookot e-mailt aztán semmi mintha nem is ismertük volna egymást . Ja és mikor együtt voltunk azt mondta "ennyire senkit nem szeretett meg hogy ha szakitunk majd ö tartani fogja velem a kapcsolatot stb stb ahhoz képest le se szar :D röviden ennyi... De én enyelgek az új növel :D legközelebb amiről fingod nincs előbb kérdez utána lehet általánosítani;)
2014. febr. 21. 02:23
 8/8 anonim ***** válasza:

attól még nem biztos hogy akarja látni ha majd lesz nőd. Nem tudom mi ez a stílus. Nem voltam bunkó veled. Lehet hogy kellett volna?


Egyébként meg meggondolta magát. Szíve joga... így könnyebb elfelejteni, mintha folyton van esélye látni az adatlapodat, posztokat stb...ezt miért nem érted meg?

2014. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!