Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy érzem nem bírom tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horvát Sára kérdése:

úgy érzem nem bírom tovább, szerintetek valóban megalapozottak a félelmeim?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok.Gyermekeimet 4 évig neveltem egyedül,mikor megismerkedtem a jelenlegi párommal.Nagyon gyorsan történt minden,egy hónap múlva már nálam lakott,fél év után már a közös gyermekünket vártuk.Voltak kisebb gondok,pl túl gyakran éreztem hogy nem szeret eléggé engem...elcsitítottam magamban,gondoltam hogy én gondolom túl a dolgokat,mivel kissé szeretethiányos vagyok azt hiszem...3 hónapja meg is született a kisbabánk,akit nagyon-nagyon vártunk. Viszont az utóbbi kb 1 hónapban furcsán viselkedik a párom...pl. szinte egyáltalán nem törődik velem,nem érdekli ha valami bánt,eltitkosította a facebook jelszavát, törli a híváslistáját a telefonon. Nem rég egy lánnyal való beszélgetés után törölte az üzenetváltásait.Én ezen nagyon kiakadtam...egy hete elköltözött,azt mondta gondolkodnia kell,hogy mit érez,stb,2 nap múlva hazajött...azóta ha lehet még hidegebb a kapcsolatunk.mikor szóvá teszek valamit,a plafonon van,úgy érzi bántani akarom meg piszkálom...én meg egyre jobban úgy érzem titkol valamit,eluralkodik rajtam a féltékenység,a düh,és sok sok negatív érzés...nem látok ebből kiutat,sokat sírok,szenvedek...arra gondolok,hogy már talán jobb lenne nélküle,vagy akkor érezné hogy fontosak vagyunk neki,és visszatérne a régi életünk...de ha nem? ha végleg elmegy? akkor mi lesz velünk nélküle? hol a kiút? Nagyon hiányzik nekem,hiába van itt mellettem...
2014. febr. 20. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Előre is elnézést kérek azért amit írok


Szerintem nagyon-nagyon korai volt a gyerek. Szerintem a párod ezt realizálta már, nem lehetetlen, hogy meg is csal.

Kimaradás, titkos üzenetek, hidegség. Nem tudom érdemes-e küzdened egy olyan dologért ami már valószínűleg csak benned van jelen. Értem, hogy ott a pici gyerek, és ez így szinte lehetetlen...de ezt szerintem már te is tudod. Meg tudnál egyedül állni a lábadon a két gyerekkel ha elmenne? Bár nem tudom, aki egyszer elmegy érdemes-e vissza fogadni....elvégre ki tudja miért ment el és hova...

2014. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sajnos ez arra utal, h van valakije. vagy volt. és h nem azt érzi, amit te. tényleg korai volt ez az egész, de utólag már sajnos könnyű mondani.

ne keseredj azért el, bármennyire is fáj. fókuszálj a gyerekekre, akiknek szüksége van rád, és szerintem párodnak meg hagyj időt! ha menni akar, akkor menjen. mert az, h visszajött és cserébe nem boldog, és ezzel téged bánt, még rosszabb, mint az egyedüllét.

remélem megoldódnak a bajok, szívből kívánom, h jól alakuljon!!

2014. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ki hozta fel elsőnek a közös gyerek ötletét? Vagy csak besikerült?
2014. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő szerette volna jobban,nekem már volt fiam is,lányom is, a tanulmányaimat kellett emiatt félbe hagynom,és valószínűleg egy darabig nem is bírom folytatni...anyagilag nem szorulok rá,inkább picit fordítva áll a dolog... de egyenlőre nem tudom elképzelni nélküle az életem
2014. febr. 20. 10:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Évekig éltem egyedül,és sajnos nagyon utáltam...hogy nincs kihez odabújni este,nincs kit haza várni...együtt tervezgetni a jövőt... hiányzott a társ az életemből... azt hittem benne megtaláltam, és egész egyszerűen nem tudom elhinni,elfogadni hogy hogy múlhat el egyik napról a másikra...:(
2014. febr. 20. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:
És ez a fb jelszó dolog. Egyáltalán miért tudtad a jelszavát? Ő ajánlotta fel, hogy elárulja? A telefonját gyakran csekkoltad? Azért kérdem, hogy ki lehessen zárni azt az esetet, hogy simán csak az idegeire mentél. (Mivel nem volt meg a privát szférája) Ne vedd hibáztatásnak, csak nem ismerjük a teljes sztorit.
2014. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan vagyunk hasonlóképpen...de az élet mindig megy tovább. Nem szabad a végletekig megalkudni mert annak sosincs jó vége. Első voltam
2014. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közös számítógépet használunk,és mindkettőnknek meg van jegyeztetve a jelszava...én az együtt töltött idő alatt kb 2X néztem bele a profiljába,ő folyton ellenőrízget engem...azóta titkos a jelszava,mióta az én telefonomról fellépett a facebookra,és benne maradtak a kitörölt üzeneteinek nyomai... a régi telóját nézegettem,és egy ismeretlen számot találtam benn,rákérdeztem,és egy haverjára hivatkozott... nem szoktam ellenőrízgetni, de az utóbbi időben igen is jól esne tudni mi történik vele/velünk...
2014. febr. 20. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy valaki nem szeret közösködni még önmagában nem gond. Csakhogy, itt ahogy meséled, viselkedésbeli változások is vannak. Emiatt szerintem is valószinűbb az a verzió, hogy kifelé kacsintgat. Szerintem mikor elköltözött, akkor valszeg csajhoz ment, de lehet h összebalhéztak (miután a csaj gondolom megtudta, hogy gyereke is van) és emiatt ment aztán haza.


Ha van anyagilag lehetőséged akkor mindenképp dobbants, (és lehetőleg már több gyereket ne vállalj, magyarországon ez nem jó biznisz anyagilag). Ha megcsalásról van szó, akkor nem érdemes olyan önző emberrel maradni, aki sz@rik a gyerekére és a családjára egy nőcske miatt. Sok szerencsét, de méginkább kitartást! Szükséged lesz rá.

2014. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz Sárika a félelem a sötét oldal felé húz!
2014. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!