Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt csak kifogásbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt csak kifogásból mondta, hogy legyen lehetősége kibúvóra, vagy valóban igaz lehet?

Figyelt kérdés

Röviden az a szitu, hogy a sráccal egyszer jártunk már egy rövid ideig, aztán én szakítottam vele (kb fél éve), de azóta is nagyon gyakran felkeres, hogy szeretné, ha újrakezdenénk, és nem tud túl lenni rajtam sehogyse.

Végül nemrég megbeszéltük, hogy mivel a kapcsolat nem működött, így legyen az, hogy csak ritkán találkozunk, főleg szex, de azért nem csak annyi, hogy utána mindenki megy a dolgára, tehát amelyik nap találkozunk, azt együtt tölthetjük végig. (Én már korábban is ilyesmit szerettem volna tőle, de akkor ő még ebben nem volt benne.)

Holnap találkoznánk így először, de ma szólt, hogy egész nap rosszul volt, fel se tud kelni, nagyon reméli, hogy holnapra jobban lesz, de egyelőre ez a helyzet..

Nekem ez valahogy nagyon átlátszó, csak kifogás, ugye?

De szerintetek miért gondolhatta meg magát? Még ha többször nem is szeretné, még csak ennyire se kellek neki már, hogy még egyszer lefeküdjön velem?

Vagy mi lehet? Nem vagyok egyébként ilyen gyanakvó típus, de valahogy furának éreztem, hogy ezt mondta...


2014. jan. 6. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem hiszem, hogy kamuzik.
2014. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én még megném tippelni, hogy igazat mondott.
2014. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*merném
2014. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
te szakítottál vele, meg írod, hogy ilyen meg olyan speciális kapcsolatot akartál már akkor is vele, meg most is így felelne meg neked, erre még te jössz gyanakvással?
2014. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én őszinte voltam vele mindig. Akkor mi ez, hogy még én jövök a gyanakvással? :D
2014. jan. 6. 00:50
 6/11 anonim ***** válasza:
bocs, itt nem a fiú felfogásával van a gond. még most se vagy hajlandó belátni, hogy elvársz, csak épp cserébe semmit nem adsz. jössz itt az "őszinte ember vagyok" kártyával, holott az őszinteség a saját erényed, magadnak kell, hogy érték legyen. a másik meg majd eldönti, hogy mekkora nagy tulajdonságnak értékeli az "őszinteséged"... fontos az, de ha semmi másod nincs, nem lesz elég.
2014. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezek igaz gondolatok.

De ebből nem tudom kiolvasni, hogy az alap kérdésről mit gondolsz. :) Hogy vajon részéről ez kifogás, vagy nem. Ezer oka lehet, amiért meggondolta magát, pl az is lehet az oka, amit te írtál.

2014. jan. 6. 01:03
 8/11 anonim ***** válasza:
sztem beszxri!
2014. jan. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a véleményem a kérdést illetően. a randilemondás már régóta 50%-os az igazságot/hazugságot illetően.
2014. jan. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy kérdésem van. Ha alapvetően csak szexkapcsolatot akarsz vele, akkor miért érdekel ha lemondta a találkát. Legyen 4-5 szexpartner talonban, és akkor nincs ilyen gond.


Nem lehet hogy mégis érzel iránta valamit, és azért háborogsz hogy le merte mondani a randit?


Amúgy szerintem vagy meggondolta magát, vagy beteg. Az már a te dolgod mit hiszel el, mert te ismered.


27/N

2014. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!