Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőbe vagyok szerelmes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőbe vagyok szerelmes vagy a helyzetbe?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel fél évet jártam. Én nagyon szerelmes voltam belé, majd egyik napról a másikra elhagyott. Az exbarátjához ment vissza. Hogy miért vagy mi volt ez az egész, mai napig nem tudom mert nem áll szóba velem.


Azt kell tudni a lányról, hogy igen tehetős, gazdag környéken és házban lakik. Ez is vonzó nekem kétségkívül.


Azt szeretném megtudni, megérteni magamban, hogy a lány kell nekem vagy pedig maga az a helyzet, a környezet, stb?


Én sajnos arra tippelek pedig, hogy mind a kettő. A lányt is nagyon szeretem még mindig. Van már tapasztalatom ilyenekben..és annyira rossz ez. Mit csináljak? Próbáljam felkeresni? Nem szól hozzám. Én 24 fiú, ő 22 lány. Köszönöm!


2014. febr. 20. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
gömböm gömböm mond meg nékem kibe szerelmes e fiú e vidéken....a válasz a lányba!
2014. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd...inkább ismerkedj mással!Nem elég megalázó neked, hogy az exéért hagyott el,még képes lennél újra próbálkozni?Legyen egy kis önérzeted...
2014. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!