Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet? Mégegyszer fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Mégegyszer fog "könyörögni"?

Figyelt kérdés

Párom ezt irta nekem 5hónappal ezelőtt, majd ismét szakitott velem a nem érzem "azt" cimszoval..másik szerint szeret csak fél "elkötelezni magát" srác 26 éves.


Életem egyik legnagyobb hibáját követtem el mikor elengedtelek.. szeretném vissza csinálni a múltat, és kijavítani a hibáimat.. szeretnélek vissza kapni, nem vagyok nélküled teljes ember, csak egy fél, azóta nem teljes a boldogságom, nem nevetek annyit mint veled.. Te voltál a szerelmem, a legjobb barátom, a bizalmasom, a mindenem.. szeretlek..


2014. febr. 20. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
üres szavak, akkor kellett volna gondolkodni amikor volt döntéshelyzete, most már késő.
2014. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a levelet 5hónapja irta..én visszatáncoltam hozzá mert szerettem..most megint kidobott..De valamiért azt érzem,hogy jön még kutyára dér.. azaz még itt közel sincs vége ennek az Ö részéről..
2014. febr. 20. 15:52
 3/8 anonim válasza:
Én is voltam hasonló cipőbe. Voltak vitáink a párommal, ő minden vita után szakítani akart, én voltam az aki a problémákat megoldotta, de 1x azt mondtam nem próbálom megoldani menjen. Egy hét után ki akart békülni velem. Na persze azóta is az volt h jött egy vita és szakítani akar.
2014. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ha megteheti akkor csak nyugodtan. egy kapcsolathoz 2 ember kell, a te felelősséged is. (mondjuk én már a legelején elzárkóztam volna a továbbiaktól de te tudod)
2014. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj,de szerintem egy valamit érez: a megszokottság hiányát. Egyszerűbb volt neki biztos veled nevetni, mint egyedül, jó neki az állandó szex, a biztos háttér, a babusgatás, meg a te naívságot.

Szerintem nem szeret, csak tudja, hogy vagy annyira szánalmas, hogy visszafogadod, ha épp szüksége van rád, mert te szereted. Mit fél elkötelezni magát?:DDD Ugyanmár...Ha nem zaklatod esküvővel, babával, egyébbel, nem tudom miért érezné elkötelezve magát hozzád egy életre? Arra nem gondoltál esetleg, hogy pont azért hagy el, mert 26 évesen rájött arra, hogy nem veled akar elköteleződni és nem akar olyan kapcsolatban lenni, aminek nem lát jövőt és nem érzi "azt"? Bocsi, hogy ezt írom, de tényleg nagyon hajlamos az ember a szeretett személyt idealizálni, meg megmagyarázni magának, hogy mit érez a másik és miért nem akar valamit. Többnyire viszont ez csak önámítás és kapaszkodás valamibe, ami már rég nincs.

2014. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5-nél a pont. ne legyél már hülye...
2014. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pont h ő mondta h költözzünk össze,nyáron eljegyzést akart..közös tervek hegye-hada. Erre egyiknapról a másikra nem érzi "azt"? akinél nem érzem azt..én azzal nem tervezek! vagyis én igy gondolom.. 26évesen szerintem arra jött rá,hogy neki ez korai és még élni akar..
2014. febr. 20. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem te tettél már fel erről egy kérdést a jó múltkorában? Ha nem, akkor bocs.


Van egy olyan érzésem, ha ő nem fog neked könyörögni, te fogsz neki, annyira vak vagy.

Ha meg ő próbálkozik nálad, természetesen a karjaiba omlasz, mert megint biztos leszel benne, hogy aaaannnyira szeret, meg ásó-kapa-nagyharang.

De nem szeret ő annyira téged, inkább a megszokás hiányzik neki. Talán még így is lehetne belőle valamilyen kapcsolat, mert a megszokás nagy úr, csak az a baj, ha meg veled van, akkor meg pont a szabadság hiányzik neki.

2014. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!