Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék így másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék így másba beleszeretni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe úgy érzem szerelmes vagyok. Nem csak külsőre, de belsőre is Ő a tökéletes nekem. Az érzés sajnos nem kölcsönös, esélytelen vagyok nála. Ebből hogy tudnék továbblépni? Nem érdekel más lány rajta kívül. Hiába ismerkedek másokkal, képtelen vagyok elvonatkoztatni attól hogy Ő mennyivel jobb lenne, és így nem működik. :S Mit csináljak?
2013. aug. 30. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem beszélsz vele egyenesen, nyiltan és őszintén? Többre mennél vele szerintem.
2013. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1:

Nincs értelme abból ahogy hozzám viszonyul teljesen nyilvánvaló hogy nem szeretne tőlem semmit. Ő viszont biztosan látja rajtam hogy oda vagyok érte. Nyíltan nem fogom neki elmondani, mert félek a kudarctól.

2013. aug. 30. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod a tényeket,és úgy kell felfognod,hogy az élet megy tovább.Attól,hogy szenvedsz miatta,ő nem fog foglalkozni veled és jobb sem lesz semmi.Viszont ha megmutatod,hogy elég erős vagy a továbblépéshez,az neked is jót tesz,meg őt is el fogja gondolkodtatni.
2013. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 Duma, ha valban akarnál tőle bármit is, akkor lépnél felé.


De ne csodálkozz azon ha megunta a vele való játszadozásodat. Felnőtt embernek nem okoz nehézséget, hogy egyenes legyen a másik emberrel.

Egyetlen ember nem játékszere a másik embernek.

2013. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3: Tudom hogy ezt kéne tennem, de nem megy. Nem tudok továbblépni rajta, éppen ez a problémám.


4: Akarok tőle valamit, és léptem is felé, de mivel teljesen elzárkózott a közeledésemtől nem fogok nyíltan elé állni a dologgal, mert egyértelmű a kimenetele. Így megkímélem őt is egy kínos helyzettől, meg magamat egy nagy égéstől. Meg attól tartok ezután már beszélgetni sem tudnék vele ugyanúgy mint korábban.

2013. aug. 31. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!