Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gerinctelen, hogy lehet valaki 4 év után?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy nem volt tökéletes a kapcsolatunk,de az elmúlt időkben mindent megtettem azt hiszem,hogy megfeleljek neki,mégis ő folyton panaszkodott,hogy nem jó,hogy alig találkozunk(ami az ő hibája hiszen folyton dolgozik) nem mutatom ki,hogy szeretem (ha együtt voltunk pedig sokat ölelgettem,pusziltam,mondtam hogy szeretem). Én szerettem őt, erre egyik nap hirtelen elkedett velem a semmin veszekedni,kicsúszott a számon hogy akkor "b._.zd meg" ez után még nagyobb vitát csapott. Másnap nem keresett és azóta se, én hívtam akkor azt mondta nem érdeklem ,nem akar velem lenni. Nem is találkozott velem, erre ma látom,hogy leszedte azt,hogy mi kapcsolatban vagyunk ,de úgy hogy nekem azt mutatta még,hogy együtt vagyunk mások pedig azt látták,hogy már nem!!! mire felhívtam,hogy undorítóan viselkedett. persze tagadta,és még engem hozott ki megint hibásnak,hogy rosszul hiszem... meg írta,hogy nem érdeklem.

én azóta is sírok, hogy vislekdhet valaki így? elvileg szeretett, beszéltünk minden nap,tlálkoztunk is. nem értem.


2014. febr. 21. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ezt kérdezem a politikusoktól.
2014. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

"az ő hibája hiszen folyton dolgozik"


majd benő a fejed lágya, meghallgatnám az ő verzióját is azér

2014. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

több sebből vérzik a ti kapcsolatotok,kár kitérni rá...


Felejtsétek el egymást.

2014. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2. én soha nem hibáztattam érte,csak most írtam le így,hogy az ő hibája,mert tényleg miatta nem találkoztunk sokat,de én soha szó szerint soha nem szóltam érte,mert én felfogtam,hogy mi helyzet. őt zavarta és ő veszekedett velem,ha pl ő szabad volt és nekem közbejött valami,hogy biztos kerülöm ilyenek...
2014. febr. 21. 18:00
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom hány éves vagy de szerintem sem ez a módja...
2014. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
pedig jó lenne,ha kitérnél rá,mert most válaszokra lenne szükségem .. :(
2014. febr. 21. 18:00
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

"nekem azt mutatta még,hogy együtt vagyunk mások pedig azt látták,hogy már nem"

Csak megjegyzés, hogy ilyet nem lehet.


De a lényeg: az lehet, hogy 4 évig kapcsolatban voltatok, de nem volt 4 évig szerelmes beléd. Kellett valami ürügy, hogy dobhasson, ennyi. :/

2014. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de lehet ilyet csinálni,hogy csak én látom,ha nem tudnád. ott van a kapcsolatnál ,hogy kik láthatják? csak én, mindenki,senki. rákatt senkire ,alul van olyan,hogy senki,kivéve... ennyi az egész!
2014. febr. 21. 18:05
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Megvolt a kapcsolatokban a kommunikáció? Fordítottatok elég időt arra, hogy a problémákat megbeszéljétek, és ne a szőnyeg alá legyen söpörve?

Mert ha nem, akkor úgy gondolom,hogy ennek hiánya is közrejátszhatott. Mindenki a saját verzióját gondolta, de megbeszélésre nem került sor.

2014. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
akkor se értem,hogy lehet így szakítani?? elsunnyogva. még azt mondta felőlem együtt lehetünk ,de már nem érdekel ez az egész. (ja persze, facen úgy,hogy én azt hiszem együtt vagyunk valójában meg nem.) undorító emberi viselkedés!
2014. febr. 21. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!