Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három év után van esélyem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év után van esélyem, de nem tudom, hogy megéri-e. Szerintetek? (Bonyorult, de érdekel lenne a véleményetek! )

Figyelt kérdés

Általános utólsó évébe jött egy új csaj (R) a suliba.A haverom hugának (B) az osztályába (őket 7.-esek voltak akkor). A haverom (K) egyből belezúgott R-be, aki közbe nagy barátnője lett B-nek.Mindig együtt jártunk haza.(én egy utcába laktam velük, R-nek pedig onnan a közelből indult a busza)

A haveromék időre jártak haza, így mindig én vártam meg vele a buszt.Sokszor kb. a 6. busszal ment haza, mert kettesbe hülyültünk, le jött hozzán suli után filmezni, vagy ilyesmi.Minden délután együtt voltunk.Legjobb fiú barátjának tekintett, én meg közbe majd beleőrültem, mert megszerettem, de K is oda volt érte.Aztán ezt tetőzte az, hogy a tesóm legjobb haverja (Á) (én is jóba voltam vele) ráhajtott.Én senkinek se vallottam be, még magamnak se, hogy szeretem R-t.Á-val össze is jött.Akkor rengeteg balhé volt.K (oszt.társam) is nehezen kezelte a dolgot, én meg még nehezebben. Kitaláltuk, hogy szét szedjük őket.(én úgy csinaltam, mintha csak azért akartam volna, mert K a haverom).Nagyon nehezen össze is vesztek, de mindig kibékültek.Ettől pedig mi még jobban azt akartuk, hogy szétmenjenek.Nagy nehezen ( és ocsmány módszerrel ) elértem, hogy végleg vége legyen.Mindenki megtudta, hogy miattam és mindenkivel rossz lett a viszonyom.Tesóm azért haragudott, mert elárultam Á-t, K azért, mert megtudta, hogy végig magamért csináltam, és amiért titokban mindennap suli után R-el voltam. R meg Á gondolom világos, hogy miért haragudott meg.

Aztán amikor leballagtam már nem találkoztam R-el, csak max. az utcán.. de még köszönő viszonyba se voltunk.Nem sokkal ez után el is költözött a városból.Egyébként ez 3 éve történt.Rengetegett gondoltam rá, és sokáig mindenről ő jutott eszembe.Eddig Ő az egyetlen lány akiért sírtam..még hozzá sokat.

Két év K megint a legjobb haverom, Á -val is normális a viszonyom.

Viszont, R-el randizgatni kezdtem pár hete.Kb. 2 hónapja véletlen találkoztunk, és úgy tünik most nem csak én vagyok odáig érte, hanem ő is értem.

Szeretnék vele lenni, de akkor két haverom megint valószínű, hogy ellenem lesz.Meg van még 1-2 ember akit kihagytam ( így is bonyorult ), és őket is érinti a dolog.


2014. febr. 20. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

a-a, nem éri meg


jártam hasonló cipőben, és komolyan mondom, nem véletlenül alakultak így a dolgok az elmúlt 3 évben, ahogy. én is sírtam lány miatt de képzeld, van most egy barátnőm és ő megnevettet. sokkal jobb.

erre az egészre meg emlékezz, ne felejtsd el, de ne akard. tanulj belőle. még csak azt se mondom, hogy keress mást. itt nem igaz az, hogy "aki keres az talál". itt a "majdcsak lesz valahogy" az érvényes.

2014. febr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha randizgattok, bejöttök egymásnak, úgy is össze fogtok jönni, felesleges megkérdezni.

Igen, lehet hogy nehéz lesz. Amiatt a 3-4 ember miatt. Viszont őszintén megvallva nem tudlak sajnálni, visszakapod amit tettél.

Két embert szétszakítani iszonyú parasztság és nagyon önző is. Ha igazán szeretnéd, akkor nem tudtál volna szándékosan fájdalmat okozni neki. Nem akarom ezt kívánni, de úgy tűnik nem lesz majd szükség magyarázatra, majd meglátod.

2014. febr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Regina?
2014. febr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!