Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan azt, hogy akinek mondjuk 20 éves koráig nem volt kapcsolata, azzal valami gond van agyilag?

Figyelt kérdés
Sokszor találkozom ezzel a hozzáállással, és mindig azt kérdezik az emberek, hogy igen, itt már biztos valami gond van, és miért nem volt még eddig kapcsolatod? Na vajon miért? Olyan nehéz elhinni, hogy nem jött össze? Nem kötekedésből, komolyan, de miért hiszik azt sokan, hogy a nők csak úgy válogatnak a pasik közül, és akinek eddig nem volt kapcsolata, az csak válogat? Miközben nagyon sok olyan lány van, akinél egyszerűen nem kezdeményeznek a fiúk! Sőt, tovább megyek, ha meg a lány kezdeményez, akkor 90%-ban elutasítják. Akkor meg mégis mit tegyen valaki? Jó, most kicsit kitértem, de komolyan idegesít, hogy emiatt már szinte fogyatékosnak néznek, ill. éreztetik az emberek hogy "baj van a gépezetben". Egyrészt az egyedülálló emberek nagy része szeretne kapcsolatot, csak nem jön össze. Akkor miért van így beállítva, hogy aki akar, annak lehetne, csak válogat ill. baj van vele? Vagy tényleg így van, és én vagyok a szerencsétlen kivétel? Nem értem...
2014. jan. 31. 23:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Valami miatt márpedig mégsem jön össze szóval defekt az mindenképp van.
2014. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Na de akkor légyszíves, részletezzétek már ezt a defektet, mert már nagyon szeretném tudni mire gondoltok...
2014. jan. 31. 23:19
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a kedvencem, mikor kérdezik: 'Na de neked soha nem tetszett senki?? '


Már hogy ne tetszett volna, csak mi tévő legyen az ember, ha a kiszemelt viszont nem értem epekedik...

2014. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
A másik kedvencem pedig épp az első hozzászóló kommentje: defekt az van, de hogy mi, azt már nem tudja megmondani! :)
2014. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
Honnan a fenéből tudjam mi a baj? Ismerlek talán? Nem. Akkor?
2014. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
sztereotípia.
2014. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:

Most mit kell ezen agyalni??

Nem kell ez miatt magyarázkodni.. így alakult valami miatt és kész! Senkire nem tartozik.

Előbb-utóbb úgyis összejön valami!

2014. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy kivétel vagy. Rengeteg ember van, aki kapcsolatban van, de legalább annyi van, aki nem. Csak az ugye nem feltűnő, míg egy andalgó párocska igen.


20 évesen még Te is nagyon fiatal vagy, meg én is 23 évesen. Szerintem még nem vagyunk elkésve. Én meg úgy vagyok vele, hogy ha már lúd, legyen kövér: csak olyannal jövök össze, akivel komolyat is el tudok képzelni, nem olyannal, akivel a szexen kívül semmi sem működne. Már lett volna lehetőségem egy ilyennel összejönni, de inkább nemet mondtam.


Manapság szerintem az a baj, hogy az emberek nem őszinték egymással. Szégyenlik az érzéseiket. Ami érthető is, mert rengeteg önző, önelégült ember van, akik tesznek róla, hogy ez így legyen. Gondolok azokra, akik gúnyosan, lenézően és nem tapintatosan utasítják vissza azokat, akik próbálkoznak náluk. Mondjuk nem volt még ilyenben részem, de sokat olvastam már róla. Engem eddig szerencsére csak normálisan kosaraztak ki. Igaz, ostoba lotyóknál nem is próbálkoztam. :)

2014. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Nem kell senkinek a véleményére sem adni, úgy éled az életed, ahogy Neked jólesik! Szép estét.
2014. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Én nem is feszegetném annyira, de mindenki ezzel jön, így már kicsit idegesít. Persze, nem ismersz, de lehetséges defekteket sem mond soha senki. Csak ennyit, hogy "gond van".
2014. jan. 31. 23:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!