Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem illetlen dolog turis...

Nem illetlen dolog turis babaholmit vinni ajándékba?

Figyelt kérdés
Nagyon közeli rokonról van szó. A ruhák 1.osztályú, krém minőségű ruhák. Kifertőtlenítve, finom öblítőillattal adnám. Nem egészen pici méretek, hanem féléves gyerekre valók. Én örülnék nekik, mert gyönyörűek...

2013. okt. 23. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Muszáj tudnia az illetőnek, hogy turis? ;)

Amúgy nekem mindegy lenne, ha tiszták és szép állapotúak :)

2013. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
szerintem ez a megajándékozandó anyukától függ. sokan örülnének neki, de sokan nem adnának használt, turis ruhát kisbabára. te ismered, te tudod, milyen a család. ha használnák, akkor nem illetlenség.
2013. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A címkében ott van tollal az áruk.
2013. okt. 23. 16:56
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
De, illetlenség.
2013. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is illetlensèg. Vágd ki a címkét ha nagyon nem tudsz mást adni.
2013. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Én nem adnék, esetleg egy máskor, nem alkalomra, hanem csak úgy, de akkor is előtte mindenképpen megtudakolnám tőle, hogy hogy viszonyul ezekhez a dolgokhoz.


Ha pedig ajándékba kapnék, akkor illedelmesen elfogadnám, de szerintem nem adnám rá a gyerekemre. Mindenesetre nem bántanám meg a másikat.

2013. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát ez főleg a kismamától függ.

Én pl vettem tesómék babájának egy csomó gyönyörű ruhát használtan Facebook csoportból, még mielőtt megszületett oda adtam nekik, nagyon örültek neki. Az én lányomnak vettem ruhát, és ezek a pici ruhákat is árulta, gondoltam hozzácsapom. De hozzátartozik, hogy nem idegenkedik a használt ruháktól, márkásabb darabokat azóta is vesz a kisfiának.

Viszont én kaptam használt játékot valakitől, mikor meglátogattak minket, de úgy adta ide hogy majd át kéne mosni...azt az egyből vittem a Mikulásgyárba, azt kicsit illetlennek és totál fölöslegesnek tartottam, akkor inkább ne hozott volna semmit, vagy a minimum, hogy takarítsa meg...


Szóval ha jó a viszonyotok és nem idegenkedik a használt ruháktól, akkor bátran...

2013. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Úgy csinálnám,hogy vennék egy új dolgot...és kis csomagban vinném a turisat is...oda adnám az újat és mondanám az anyukának,hogy még ezt a másik csomagot is nekik szántad,de nem sértődsz meg ha ő nem kéri...viszont gyönyörűek és rendben vannak...


Én is vásárolok turis ruhákat és vettem is már a család kis gyerekeinek...ugyan ajándékba adtam,de nem szülinap,vagy karácsony.. hanem minden apropó nélküli ajándékként adtam át!:)

2013. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Alkalomra, vagy csak úgy ajándék?


Mondjuk nekem mindegy lenne, ha tetszik, és valóban olyan az állapotuk, simán ráadnám, örülnék neki!

2013. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Én kaptam ajándékba turis rucit a kisfiamnak.Örültem neki,mert nagyon szép volt,egyáltalán nem látszott rajta,hogy használt.

Igaz mi is úgy kaptuk,hogy mellette volt még valami,ami új volt és az ajándékozó személy,előre megkérdezte,hogy ráadok-e a babára használt cuccot.

2013. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!