Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A baratnommel ugyanabba a fiuba vagyunk szerelmesek.Neki most volt egy szakitasa.A fiu akibe szerelmesek vagyunk engem valasztott.Valasztanom kell.De kit?Tanacstalan vagyok.Kerlek szepen segitsetek!

2014. febr. 23. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem még fiatalok vagytok. Én azt vallom, hogy fiatalon a párkapcsolatok előbb utóbb véget fognak érni. Tehát válaszd a barátnődet. VAGY! Menjetek el vele ketten egyszerre. Szerintem a srác nem fog ellenkezni.
2014. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TrollKirály xd válasza:
Ha a fiú téged választott miért kéne választanod közte és a barátnőd között, mert a barátnődnek nem tetszene ha járnátok? Hiába fáj neki de a te boldogságodat is figyelembe kell vennie ha erre nem képes, akkor ne haragudj de a barátnőd egy gyökér.
2014. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A baratnom 13 mert evvesztes en pedig 14 leszek aprilisban.Mar az ongyilkossagot fontolgatta!
2014. febr. 23. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:

A tinivilág eget rengető problémái. :)


Na szóval: biztos, hogy mind a ketten szerelmesek vagytok a srácba? Miben nyilvánul ez meg?


Kérdés, mennyire fontos neked a barátnőd, és mennyire fontos a fiú?

A barátnő tényleg barátnő, vagy csak kineveztétek egymást annak? Illetve te ismered a barátnődet: hajlamos minden apróságért öngyilkossággal fenyegetőzni, csak hogy megkapja amit akar? Vagy ezt olyan tragédiának fogná fel, hogy tényleg tenne rá kísérletet, már csak figyelemfelkeltés céljából is...?


Ha valóban igazi barátnők vagytok, akkor egyikőtök sem kezd ebben a szituban a fiúval, hanem mindketten kerestek mást!


Ha a fiú fontosabb, olyan mértékben, hogy emiatt akár lemondasz a barátnődről (mondjuk akkor megkérdőjelezem, mennyire vagytok barátok), akkor meg válaszd a fiút!

2014. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!