Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Találkoznom kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Találkoznom kéne valakivel!

Figyelt kérdés
Van barátom, jól megvagyunk de sz*r anyagi helyzetbe kerültünk itthon.... Facebookon megismerkedtem egy férfival, akivel azota is beszélgetek de megbeszéltük hogy nem lehet köztünk semmi sem, már csak a barátom miatt is, és a korkülönbség miatt is! Normális felfogású nagyon kedves, fel is fogta így csak barátkozunk. Elmeséltem neki ezt a történetet... Tudna nekünk segíteni, mind azzal, hogy behajtó cége van, és addig is tudna nekem munkát adni pesten. Elmeséltem a barátomnak, őt ez nagyon idegesíti ebből a szempontbol, teljesen érthető, hát mégis egy másik férfi.... De azt is megérti, hogy nagy szükség lenne most erre a segítségre! Bár nekem folyamatosan kecsegteti nevezzük Péternek, hogy sűrűbben feljárhatnék Pestre, sok mindent, és sok emberrel össze tud hozni, rengeteg "fontos" emberrel van kapcsolatban ezért tudná nekem biztosítani a jobb életet fent. Ti mit tennétek? Itt a legfőbb kérdés az az, hogy beszéljem e meg a barátommal, hogy muszáj a behajtást elintézni , mert semmire nincs pénzünk és a hitelt stb fizetnünk kell! A barátom ebbe nem nagyon tud segíteni, mert rengeteg pénzbe keürlne, mint "hétköznapi ember" egy behajtó céget megbíznánk, és annyi pénze még neki sincs hogy tudna minket támogatni....! Sajnos nem fekete-fehér a világ, hogy " jaj nem majd megoldódik a probléma" hanem ide kapcsolatok kellenek, hogy megoldódjanak főleg Mo.-n.... A vaálaszotokat köszönöm! Az undorító véleményt nyilvánítók kímééljenek, szerintem nem tettem és írtam le ide bármit amiért el kéne hogy ítéljen bárki is, és nem kívánom hogy ő ezt az életben átélje egyszer is!
2014. febr. 23. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el a segítséget.
2014. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod a pasi mit vár a munkáért cserébe?
2014. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vár semmit sem. Ez így nagyon egyszerű leírva, meg ritka dolog is ebben a világban de elhiheted, hogy így van! Még élnek segítőkész emberek, akik átérzik egy kicsit a dolgok súlyosságát....
2014. febr. 23. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!