Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan az exemmel álmodok és sírva ébredek jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Már fél éve, hogy külön vagyunk de egyszerűen annyira hiányzik. Pár hónappal ezelőtt mondta, hogy szeretné folytatni mert jól éreztük magunkat együtt de rossz időben ismerkedtünk meg. Jelent az valamit, hogy folyamatosan vele álmodok és sírva ébredek fel? Folyamatosan azt álmodom, hogy újra átölel, megcsókol és nevetünk. Közben van már más akivel találkozgatom és nagyon oda van értem , nem akarom átverni ezt a srácot de szerintem még nem léptem túl az előzőn és még gondolkozom rajta, hogy folytatom vele vagy ez nagyon rossz ötlet?

2014. febr. 23. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt a másik srácot máris átverted. Egy rossz ember vagy.
2014. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért mert találkozom vele már átverem ?
2014. febr. 23. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy sz-rok a reggeleid. Ha visszamész hozzá, bizonyos lesz benne, hogy azt tehet veled amit csak akar, mert te egy báb vagy csak, akinek inteni kell: hopsza cicám a fa-zomra.
2014. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hihetetlen de tudja, hogy én nem vagyok az a lány aki egyből ugrik. Én makacs vagyok és küzdeni kell értem és nem hinném, hogy ez lenne inkább az eddigi élete miatt félek, hogy megcsalta a barátnőjét
2014. febr. 23. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, ha futsz három kört a baromfiudvaron akk meg van mentve az önbecsülés? Kac-kac!!! Ö is ezt mondaná és jokat vigyorogna magában. De természetesen te azt képzelsz amit csak akarsz.
2014. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi pesszimista magyar van. Ritkán írok, de hihetetlen, hogy valaki ennyiből le tud vonni ilyen következtetéseket. A másik meg kedves válaszoló, nem az volt a kérdés, amire te válaszoltál... meg kéne tanulni szöveget értelmezni és attól, hogy neked kudarcok sorozata az élete, ne vedd már el mások kedvét és ne próbáld meg elbizonytalanítani sem.


Még mindig szereted. Írod, hogy pár hónappal ezelőtt mondta, hogy szeretné folytatni. És azóta? keresett? vagy te kereste? történt valami? Attól függ, hogy rossz ötlet-e folytatni, hogy miért szakítottatok? ki szakított kivel? változtatok azóta?


Ha az a valaki nagyon oda van érted, akkor jobb ha most megmondod neki mi a helyzet, ne legyen még ennél is jobban beléd bolondulva.

2014. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor eleg csunyan elutasitottam, megsimogatta az arcom es en mondtam neki, hogy hozzam se erjen. Az ok a szakitasra az volt, hogy rosszkor ismerkedtunk meg. Csomoszor osszefutottunk kavezokban es egy par hete elment Kanadaba de nem tudom mikor jon haza illetve, hogy egyaltalan meg akarna e. Attol felek, hogy ha igen is atverne ugy mint eddig az osszes baratnojeit.
2014. febr. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!