Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem szégyell a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szégyell a pasim mit tegyek, elhagyjam?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk, de kint csak akkor fogja meg a kezem, ha kb. egy lélek se járhat arra olyan helyen vagyunk.

Azt mondta egyszer, hogy szerinte ez nem másokra tartozik, de másban is olyan, mintha szégyellne.

Pl. fél nehogy meglássák az osztálytársai és az legyen a téma, hogy mi együtt vagyunk - és nem értem miért mert tényleg nem vagyok ronda. Jó, világszépe sem, de nincs rajtam pl. háj, elálló fülem sincs vagy foghíjam vagy óriási ragyáim - szóval megütöm az átlagot. annyira butának sem gondolom magam, de ha ez zavarná, max. nem beszélnék vele társaságban - ja, hogy társaságba sem megy velem, eddig 1 haverjával találkoztam, igaz a legtöbb haverja kiment külföldre, úgyhogy velük nem is lehet.

De pl. ami ma kivitte nálam a biztosítékot, hogy otthon ünnepelte a születésnapját. Ott volt anyja apja, a báttyja és annak a csaja - engem meg meg sem hívott. A báttyja csaja, az van olyan fontos, érdemes arra hogy ott legyen, csak én nem. Oké, a szitu az, hogy utál a csaj. Azért utál, mert a barátom tesója régen nálam is próbálkozott, csak én elhajtottam, utána ők összejöttek. De amikor összejöttem a párommal, halálosan besértődött rám (mondjuk nem értem miért) de letiltott, nem köszön stb.

de hogy őt előnyben részesíti velem szemben...

és mintha mi sem történt volna meséli miket sütött-főzött a kedves családnak, meg hogy ő jön hozzám holnap majd szexelni.

én meg erősen gondolkodom rajta hogy szakítsak-e vele... szerintetek?


2014. febr. 23. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem túl sok komoly dolgot ne várj tőle, mert ő sem akar. Maximum...na tudod. Bár ezt így összegezve esetleg neki is elmondhatnád, aztán a reakciójából leszűröd, hogy mi a helyzet, hányadán álltok
2014. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tekint egyenlőnek téged,szerintem mondd el neki az aggodalmad,és beszéljétek meg.Ha nem változik,vagy nem akar,akkor szakíts!
2014. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez egy büdös bunkó, szerintem hagyd ott
2014. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem se várj semmit ettől az embertől....
2014. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van barátnője és nem akar lebukni. Ennyi.
2014. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem nem te vagy a barátnője hanem csak...
2014. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vesz téged komolyan,az is lehet,hogy csak szexre kellesz neki.Ha van egy kis önbecsülésed,kidobod.
2014. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben MÁR RÉG OTTHAGYTAM VOLNA!:/
2014. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hagyd ott, nem érdemel meg egy ennyire szerető értelmes kedves lányt mint te. Ez szerintem egy nőcsávász. De mielőtt elhagyod ezt mond el neki és egy pofonnal (erős mert azt érdemli az ilyen tuskó) repítsd ki. Ha csak arra akar használni nem érdemel még ételt sem. Én megbecsülnélek a helyében.
2014. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!