Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a páromat, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a páromat, vagy ne?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk együtt a párommal, mindig is volt köztünk gond abból, hogy nem illik össze a személyiségünk. Ez nem veszekedésekben nyilvánult meg, csak részemről volt egy gyakran jelentkező rossz közérzet. Egyébként a párom mindenben csodás, kedves, aranyos, megértő stb. stb. De ez a rossz érzés mindig megvan a részemről, nem tudom kezelni. Szerintetek elhagyjam? Ti elhagynátok? 32/L
2013. okt. 31. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kéne tudnod nem nekünk. Én elhagynám de ne rám hallgas.
2013. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. okt. 31. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

esküszöm nem értem az embereket.


ahelyett, hogy leülne és megbeszélné az ember az adott illetővel felmerülő problémákat.

vagy ahelyett, hogy leülne és megvitatná saját magával ezt a kérdést.


ezek helyett inkább feljön egy oldalra és véleményt kér vadidegen emberektől egy igen, igen fontos dologban.


elképesztő!

2013. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla vele is, már a döntésem is megszületett, nagyjából, de attól még lehetek bizonytalan, és lehetek kíváncsi mások véleményére. Nem erre (is) van ez az oldal? Elkéééépesztőőőőő.... :)
2013. okt. 31. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ember személyisége sosem fog megváltozni, ha megbeszéled vele a dolgot, ha nem. Vagyis ha ezzel nem tudsz együtt élni (tehát folyamatosan zavar), akkor szakítani kell, mégpedig időben, hogy mindkettőtöknek legyen lehetősége új partnert találni...
2013. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"mindenben csodás, kedves, aranyos, megértő stb"


akkor mégis mi a franc zavar benne???

Birom az ilyen hapsikat. Még a tökéletes sem elég jó.

2013. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, nem hapsi, de az zavar benne, hogy mindig úgy érzem, nem tudja fölvenni velem a ritmust. Mintha valahogyan "lassabb tempóban élne" mint én. És ez hosszú időn keresztül nagyon frusztráló. Olyan, mintha mindig húzni-vonni kéne őt magammal. Erre gondoltam, mikor azt írtam, hogy a személyiségünk különbözik.
2013. okt. 31. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:
jaja, vmi hasonlót érzek én is.. nem tudom megfogalmazni, csak ami neki normális, az nekem nem, na meg forditva.. szoval az egészet nem értem h ez miből fakad, én őt nagyon szeretem, de eeez....
2013. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!