Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam? El vagyok keseredve.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Jól megvoltunk a barátommal, de a napokban volt egy megjegyzése, hogy a nagy mellek tetszenek neki.

Nekem kicsi van, csúnya nagy mellbimbókkal :(

Az előző pasim folyton csúfolta őket, nem is voltam vele sokáig (voltak más, durvább dolgai is)

Nem tudok mit tenni, nincs pénzem plasztikára...

bánt hogy így többször felhozta

Keressek mást? Eddig úgy éreztem, ezt leszámítva nem vagyok rossz nő de ez totál levitt az életről


2013. okt. 26. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:

ilyen pasikat pff mikor megismer nem tudta hogy kicsi? a csúfolásért meg jól orrba kellene gyűrni inkább keress másik barátot aki normális :)

F

2013. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát érdekes megjegyzés tőle, hogy ha neked meg kicsi van. De egyébként meg ha amúgy minden oké a kapcsolatban kár lenne szakítani plussz ha nagyon az a vágyatok lehet rakatni implantot... Én mondjuk személy szerint a kisebb-közepeseket szeretem de izlések és pofonok :) 23/F
2013. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
most azonnal dobd!
2013. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne légy szomorú a melled miatt aki igazán szeret annak nem számít ;)
2013. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keríts nagy feneket a dolognak, szerintem nem a melleid miatt van veled.
2013. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azon pörgök, hogy akkor miért jöttek velem össze... még csak push up-melltartót se hordtam, azt látták ami van :/
2013. okt. 26. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy tett egy olyan megjegyzést ami neked nem tetszik nem kell szakítani. Szerintem a szüleidben is találsz hibát és mégis megvagytok.
2013. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugyan már, ez hülyeség!!!!! nyilván nem a melleid miatt van veled.. nem kell semmiféle plasztika, az én pasimnak is a barnák jönnek be, én meg szőke vagyok(na jó, most átfestettem barnára, de nem leszek mindig ilyen színben), és mégis velem van, szóval....
2013. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mondd el neki, hogy te meg a nagyobb péniszű pasikat jobban szereted, és kvittek lesztek! ;)
2013. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozom milyen az a csunya nagy bimbo. Le tudnad irni? Nem perverz vagyok csak lehet hogy te kepzeled be magadnak mert az a bunko lelkileg sanyargat.
2014. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!