Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs/nem is volt barátnőm, mert magas és vékony vagyok, vagy mert félénk?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 23:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hozzád hasonlította nem egyértelmű? :D
2014. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem is egyértelmű, de mindegy :D

szóval : olyan mint te

és ne aggódj emiatt sokan vannak akiknek inkább a magas vékonyak jönnek be, mint pl Én meg sok sok lányka még rajtam kívül :)

2014. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kettes valszeg nem hallott még a Berkiről.Nála csúnyább arcú embert keresve nem találni,mégis mindig jó csajai voltak.
2014. febr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hello, szerintem egyik se az ok. Nekem sem volt sokáig barátnőm és most sincs. Nagyot sokat próbálkoztam, szereztem tapasztalatokat is. Sokáig egy apró jele se volt annak hogy egyszer az életben lesz barátnőm. De nem rég egy szép lánnyal volt egy randim. Egy teljesen normális randim ami jó volt. Eljutottam idáig a sok pofára esés után. És még van nála esélyem. Neked is ajánlom hogy próbálkozz mert egyszer leszel olyan tapasztalt és lesz annyi önbizalmad hogy szerezz egy barátnőt aki jó neked. De én nagyot sokat kínlódtam mire sikerült valami.
2014. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És mivel ez élet valóságos a véleményem is egy kicsit valóságosabb lett. Szét szenvedtem szét kínlódtam magam mire eljutottam oda hogy legyen egy ilyen randim. Előzőleg volt még egy barátnőm vele mindössze négyszer találkoztam. Tehát az élet sz*r igazságtalan és kib*sz veled ahol csak tud. Ezt most azért mondom mert ezzel a csajjal sem mentem semmire nagyon úgy fest. De úgy érzem hogy megéri tovább próbálkozni. De az élet igazságtalan és undorító.
2014. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!