Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megváltozni?

Figyelt kérdés

22 éves fiatalember vagyok.A barátaim egybe hangzó véleményük szerint én egy "jó srác vagyok",de gyerekes vagyok és nem tisztelem eléggé a nőket.

Bevallom először rosszul esett,de lehet benne valami az összes kapcsolatom rövid idő alatt zátonyra futott.

Az,hogy nem tisztelem a nőket arra,értetendő,hogy amikor jártam a párommal és ő hivogatott nem vettem fel a telefont inkább az assassin's creeddel játszottam(ami különben egy nagyon jó játék) stb.

A kérdésem az lenne,hogyan tudnék megváltozni?



2014. febr. 24. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Felálítasz egy fontossági sorrendet, amiben a lányok/barátok előbbre valók a játéknál, és tartod magad hozzá.

Vagy leszarod, és olyan emberekkel barátkozol akik hasonló érdeklődésűek. Nézz el egy két gamer con-ra és még akár gamer csajt is akaszthatsz magadnak. Csak ezért egyébként megváltozni, mert szereted a játékot? Nem kell. Az mondjuk bunkóság, hogy nem vetted fel a telefont, mert játszol. Ugyanis van pause. Aztán tudod tovább folytatni. Nagy változás egyébként nem is kell, csak tudd lepausezni vagy otthagyni a játékot ha a barátnődnek igénye van rád.

2014. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért akarsz változtatni rajta?
2014. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dark Souls-ban nincs pause úgyhogy én biztos nem hagynám abba a játékot egy csaj miatt.
2014. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Az ember személyiségében változást csak és kizárólag a megértés hoz, semmi más. Ha megérted azt, hogy a játék mindig és mindenkor ott lesz, nem megy sehova, viszont az emberi kapcsolataid nem várnak rád egy idő után, akkor a változás magától be fog következni.


Ez kb. az első hsz. csak picit átfogalmazva, vagy mondhatnám másik irányból megközelítve. Csinálhatod rutinszerűen, hogy fontossági sorrendet írsz, végül is, ha valamit 30 napig folyamatosan csinálsz az utána a szokásoddá válik. Bár ettől még a személyiséged nem változik, ugyan úgy a játék lesz az első. Az első érzelmi válságnál úgyis visszatérnél a játékokhoz.


Inkább azt kellene megkeresni, hogy miért fontosabb egy virtuális világ hőseként élned, minthogy a való világot éld? Sejtésem szerint nem igazán vagy megelégedve a saját életeddel, valami hiányzik belőle, valami nem tetszik benne. Dehát ez meg rajtad múlik, hogy úgy alakítsd az életed, hogy az neked tetsző legyen.

2014. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolati tanácsért jöttél ide, de azért hozzáteszed: "assassin's creeddel játszottam(ami különben egy nagyon jó játék)" Hát ezen akkorát röhögtem :DDDD
2014. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Visszatérve arra,hogy gyerekes vagyok volt,olyan alkalom,hogy ketten ücsörögtünk egy padon és megdicsértem a kis szép hobbit méretű lábait.

Szerény véleményem szerint ez egy nagyon vicces kijelentés volt bár ő,olyan pofont levágott,hogy majdnem a pad adta a másikat.

2014. febr. 24. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd kedves kérdező, rengeteg 2x éves fiú barátom van és nyugodtan állíthatom: a 2x éves pasik 80%-a nem képes egy komoly, normális párkapcsolatot kialakítani/megtartani úgy, hogy mindkét fél megkapja azt, amire vágyik! Tapasztalatok alapján a pasi ilyen korban mindig jobban lekakilja a lányt és nem tud bánni vele! És a hab a tortán: a pasi nem érti miért nem jó az úgy, ahogy van és általában ő az "áldozat" a kapcsolatban! Ha komolyodni fogsz, azt onnan is észreveszed majd, hogy a barátnőddel többet akarsz majd foglalkozni, mint azzal az ocsmány kocka játékkal! Sajnos majdnem mindegyiket ismerem a barátom jóvoltából, de ő fontosabbnak tartott engem! :D
2014. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hobbit?

én nem adtam volna pofont, csak ott hagylak.

2014. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell megváltoznod! Aki szeret téged az úgy szeret amilyen vagy. Aki meg akar változtatni az nem téged szeret, hanem valami általa elképzelt személyt.

Miért rossz az ha szeretsz játszani? A játék szellemileg frissen tart, ne akarj egy megsavanyodott, megkeseredett, koravén öregember lenni időnap előtt.

Gyerekesnek tartanak? Kik?

A koravének! A gyerekeket mindenki jobban szereti mint az öregeket. Nem tudtad?

Papucs akarsz lenni?

Akkor meg azért fognak kritizálni.

Maradj ilyen jófej srác amíg csak élsz.

Maradj örökifjú

2014. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ocsmány kocka játék" XD


Majd ha rájössz h jobb dugni mint játszani, akkor nem fogod elhanyagolni a puncibirtokost... de lehet ez nálad fordítva van :O

2014. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!