Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolhatok rosszra? Beleolvas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolhatok rosszra? Beleolvastam egy naplózott beszélgetésbe, amin a barátnőm beszélt a barátnőjével.

Figyelt kérdés
Arról beszéltek, hogy a barátnőm elment egy helyre, ahol a haverjai összegyűlnek, és mondta, hogy "Ott volt ...(fiu név) is :P" És erre mondta a csaj, hogy "ojoj :D" De ezzel be is fejezték a témát. Azon gondolkoztam, hogy mi az az "ojoj", meg pont azt a fiut emelte ki... hogy Ő ott volt, meg utána a kis nyelves smile.... Most gondolhatok rosszra? Vagy mire gondoljak? Hülyeség ezen fennakadni?
2009. ápr. 5. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem ezen nem kell fennakadni mert nincs értelme...ez az "ojoj" sok mindent jelenthet...lehet hogy a bnőjének jött/jön be az a gyerek vagy esetleg valami friss pletyijük van róla...nem kell rosszra gondolni egyből. Sztem te is dumálsz másik csajról a haverjaiddal és az még nem jelent semmit sem. És van egy szó aminek elég nagy jelentése van egy kapcsolatban: BIZALOM!!!!
2009. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg bizalom:P.

Ennyi a lenyege. Ha a baratnod szeret, ugyse csalna meg ez biztos!

Es a bizalom alapdolog a kapcsolatban.

Megy igy a beszelgetesbol en ugy erzem h inkabb a baratnojenek jott be a pasi. Szerintem nincs ertelme aggodni.:)

2009. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet, ebben sok érdekes és átgondolnivaló volt. Én bízok benne, de akkor is.. olyan furcsa, meg ott van a társaságban a volt barátja is, és én ezeket még nem is láttam, várom a további okosságokat! :D
2009. ápr. 5. 23:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőjének is van barátja, mondjuk komolytalan az a kiscsaj...
2009. ápr. 5. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyelvecskés smiley arra utal, hogy a barátnőd barátnőjének tetszik a pasi. Ezt én kb. úgy értelmezem, hogy "bibíí, én találkoztam vele, te meg nem, pedig neked tetszik". Az "ojoj" pedig a barátnő kicsit féltékeny hozzászólása a hallottakhoz.

Szerintem ha a barátnődnek tetszene az a pasi, akkor biztos, hogy tovább beszélgettek volna a témáról, mert a másik csaj visszakérdezett volna, hogy "Na és mi volt?". De így, hogy neki tetszik, és nem ő találkozott vele, "féltékenységében" inkább gyorsan le is zárta a témát.


Én így elemezném ezt a kis szösszenetet. Remélem értehető voltam.


Amúgy az alaptalan féltékenykedés semmi jóhoz nem vezet. Az én barátom pl. baromi féltékeny volt, már attól rosszul volt, ha egy pasi "úgy" nézett rám. Megjegyzem, hogy nem volt rá oka. Na a dolog vége az lett, hogy ő megcsalt engem, én pedig őt soha. Szóval vigyázz, mert a végén észre sem veszed, és már félre is kacsintottál... :)

2009. ápr. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, érthető voltál, én is azon gondolkoztam, hogy akkor tovább folytatták volna a témát, de az a kis nyelvas smile... na mindegy, köszi a kommentet, én biztos nem kacsintok félre.. mondjuk ő azt mondta nekem, hogy inkább szakit, mint hogy megcsaljon, nem velem/engem, csak általánosságban mondta..
2009. ápr. 6. 08:18
 7/9 anonim ***** válasza:
miért olvastál bele más beszélgetésébe?!csajok,hülyéskedtek,pletyiztek,röhögcséltek.ettől még nem kell rosszra gondolnod
2009. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert az én gépemen beszélt vele, és nekem nincs fenn a csaj, és megnéztem, hogy akkor hogy beszéltem volna vele? És bnőm beszélt vele...És mondom mit lehet azzal a csajjal beszélni? Mert annyira butának érzem őt, meg ilyenek.. Ennyi
2009. ápr. 6. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy buta, ha nem si ismered, mert nem is szoktál vele beszélni?? utálom az ilyen palikat, velem sem beszél már a barátnőm mert a palija két év alatt szépen bemagyarázta neki hogy szar ember vagyok. láám, kemény munka meghozta gyümölcsét. miért vagytok féltékenyek arra, ha a barátnőtöknek rajtatok kívül van más ember, akit szeret (teljesen másképp)??? //bocsi az offért...//
2011. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!