Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam a barátom e-mailj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam a barátom e-mailjébe, amiben egy csajjal levelezik. Rákérdezzek, vagy ne?

Figyelt kérdés

Igazából talán nem is tudom, hogy miért, de beleolvastam a barátom e-mailjeibe. Tudom-tudom, elég galád tett, de hát istenem, a kíváncsiság... Másfél éve vagyunk együtt. (ő 18, én 17 éves vagyok.)

Szóval, igen, beleolvastam a levelézéseibe, és találtam olyan levelet, amiben egy csajnak ír, hogy már régóta nem beszéltek, és hogy rossz, hogy ilyen régóta nem beszéltek, és hogy mi újság van vele. Szóval végülis nincs benne semmi kompromitáló. De még soha nem mesélt semmilyen lányról, akivel ilyen hú, de jóba lenne barátilag, és annyira hiányozna a beszélgetés, meg semmi ilyen. Mert nagyon úgy tűnik, hogy valami hatalmas barátja lehet... Vagy mi?!

Amikor elolvastam - habár nincs benne semmi, ami bármi másra is utalhatna - olyan rosszul érintett. Görcsbe álltam egy pillanatra. Rosszul esett.

Egy fiúnak lehet ilyen barátja, de arról nem lenne köteles beszámolni a barátnőjének? Pláne, hogy mindent megbeszélünk... (persze, tudom a választ, nem, nem köteles beszámolni... csak értitek... mindent megbeszélünk...és hidegzuhanyként érintett...)

Szóval beszéljek róla neki, vagy említsem meg? (bár nem akarom, hogy fény derüljön arra, hogy beleolvastam a leveleibe. :( Nagyon féltékeny természet vagyok, és ő mondjuk ezért neheztel is rám...

De ti mit tennétek a helyemben?


2008. jan. 7. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ne parázz, csak barátilag gondolja és valszeg annyira jelentéktelen neki a nő hogy meg sem emlyti neked.Ne féltékenykedj mert annál rosszabb lesz, bízz magadban és a barátodban, elvégre veled van és nem a nővel!

Én is szoktam ellenőrizni titokban a leveleit, csk vigyázz hogy nehogy rájöjjön, ne is említsd meg neki, biztos sértené, de jobb a biztonság én azt mondom a mai világban...

Fel a fejjel, bi hepi!

2008. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

hát megértem, hogy rosszul érintett... szerintem - ugyan, te is mondtad, hogy elvileg nem lenne semmi probléma egy ilyen levéllel, de az, hogy Ő érdeklődött a lány iránt, és úgy, hogy nem monda el neked, vagy nem mesélt előzőleg róla, szerintem kompromitáló...

Az, hogy nem jelent neki semmit a lány, szerintem kérdéses, hiszen akkor nem írt volna neki, ha meg mégis, akkor biztos, hogy nem ír olyat, hogy rossz, hogy régóta nem beszéltek (szerinetm az a normális egy őszinte, jó kapcsolatban, ha a párodnak nincs szüksége arra, hogy másik lánnyal beszélgessen).

Amit én tennék, az az, hogy óvatosan kérdezősködöm, hogy pl volt e neki valaha lány barátja, vagy hogy tartja e vkivel a kapcsolatot, szokott e írni valakinek, ilyesmi... ezeket teljesen ártatlan kérdésként is fel lehet tenni - csak érdeklődni szeretnél - fontos, hogy higgattan, és kedvesen kérdezd, egy nyugodt pillanatban, amikor ő is meg tudja fontolni a válaszát. Fontos, hogy úgy kérdezz, hogy ha teljesen őszinte veled, biztos, hogy kiderüljön az e-mail a lánynak.

Ha elmonja, akkor ne aggód, a párod nem érez semmi különlegeset a lány iránt, amiért esetleg titkolná.

Ha nem említi meg, akkor fontolóra kell venni, hogy mi is a helyzet, és hogy mit tehetsz. Várhatsz is, hogy esetleg elkezdenek levelezni, és ebből kiderülhetnek dolgok. Vagy, ha olyan a helyzet, rákérdezel, hogy nem írt e mégis egy lánynak.

Másik ötlet: ha neteztek együtt, mutogasd meg a leveleidet, h milyen vicceset írt ez és az, vagy csak nézegesd vele, és utána kérdezd meg viccesen, h neki milyen levelei vannak, mutassa meg, mert kíváncsi-fáncsi vagy:). Remélem megmutatja, mert akkor kérdezhetsz róla, nem akarja rejtegetni...

Én ezt tenném, fontold meg, hogy a te helyzetedben helyes e. Az az igazság, hogy nem ismerem a barátodat, lehet, hogy nála nem ez a nyerő módszer, az én barátomnál biztos ezt alkalmaznám...

Végül is az is lehet, hogy tényleg ártatlan unaloműzés - de akkor ez ki is fog derülni, és nem kell leleplezned, hogy olvastad, magától megmutatja, elmondja.

Sok sikert, remélem tudtam segíteni és minden rendben lesz köztetek!

2008. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem

lehet h azért nem is említette mert nem került szóba

vagy azért mert tudja h féltékeny lennél pedig nincs is okod

vagy ha még mindig nem vagy benne biztos h ez csak egy ártatlan e-mailka volt akk kérdezz rá h nincs e régi kedves (esetleg)lány ismerőse aki hiányzik neki...

remélem segítettem vmit

pussz

szia

2008. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Vigyázz, a fiúknak nem kell megtudni, hogy néha-néha beleolvasgatunk a levelezésbe, de ebből kifolyólag jól meg is égethetjük magunkat:(

Az én barátom 22, több legjobbBarátnője is van..akikről nekem se mesél húú de sokat... én is próbálok bízni benne és nem olvasgatni semmilyét, mert akk tutti féltékeny lennék, majd átmenne "van jobb nálam, mért velem van"-ba..és ez nem kell...

Próbáld meg kompenzálni ezt az egészet.. Csak van egy pár olyan fiú ismerősöd, akivel kedvelitek egymást és rég nem beszéltél vele..:)

2008. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szentem ne zavartasd magad miatta, mert ha sokáig félténykedhetsz, akkor esetleg TÉNYLEG rád un

te meg beleolvastál az emailjébe

engem spec jobban zavarna ha a barátom a mailembe turkálna (pedig nem találna ott semmi rosszat), mintha megkérdezné egy csajtól hogy hogy van

2008. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

figyelj nekem egy lány a legjobb barátom:D (de csak barát!)

(fiu vagyok!) nem kell egyből rosszra gondolni:D

2008. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

ki mondta h nem lehet egy lány és egy fú barát? de ha van barátnőd, gondolom tud róla...

itt az a probléma, hogy mindent megbeszélnek egymással, ez mégsem monda a barátja, még a csajról se tud... és hogy "rossz h rég beszéltek" ergo hiányzik neki...


szóval szerintem is megpróbálhatod ügyesen kiszedni belőle a dolgot, hátha valóban alaptalan a dolog

2008. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!