Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire zavarja a magasságom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire zavarja a magasságom? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Nő létemre elég magas vagyok, 178 centi. Párom, akivel már egy ideje együtt vagyunk, kb 175 cm, tehát minimálisan, de alacsonyabb nálam. Alkatunkat tekintve én vékony vagyok, tehát ne egy benga nőként gondoljatok rám. Párom pedig férfias, jó széles vállakkal stb.


Az a baj, hogy már az idegeimre megy azzal, ahogy a magasságomat kezeli. Egyébként jól megvagyunk, szeretjük egymást, de nagyon bánt, hogy sokszor nyilvánul meg negatívan ezzel kapcsolatban. Komolyan már cipőt is félve veszek. Múltkor vettem egy elegáns, hegyesorrú cipőt, aminek ugye van sarka, egészen pontosan kemény 5 centi. Azért vannak alkalmak, amikor nem bújhatok balerinába, arról nem is beszélve, hogy mennyire szeretem a szép cipőket - ennek ellenére 5 centinél egyik cipőm magasabb, erre figyelek. De most már erre is csak úgy reagált, hogy "nagyon jó, +5 centi". Amikor én megkérdezem tőle, hogy zavarja-e a magasságom, annyit felel, hogy amiatt aggódik, hogy engem zavar. Ez szerintem kamu a részéről, mivel tudja jól, hogy engem ez nem zavar. Szóval úgy gondolom, hogy ő maga nem tudja elfogadni ezt a dolgot.


Még valami, ami ezt támasztja alá: munkatársnői között is van 2 hölgy is, aki magasabb nála, és nem egyszer hallottam tőle azt, hogy ha együtt kellett mennie az egyikükkel valahova, akkor tartotta a "2 méter távolságot", hogy ne legyenek egymás mellett, mert "hogy néz már ki".


Egyszerűen tanácstalan vagyok, mert egyébként tényleg jó a kapcsolatunk, de ez a dolog megmérgezi az egészet. Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem.


2014. febr. 24. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
ha nem hiszi el,hogy megfelel neked,az az ő baja...
2014. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
én beszólnék neki. a magasság nem hozzáállás kérdése, a végén még te fogod szégyellni.
2014. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem komoly dolog ez, szerintem. Bár az sem jó, ha ennyire felszínes.

Én 184 cm vagyok, és szoktam látni 190 fölötti lányokat is..., és egy kissé "furcsa" elmenni mellettük, de nem feltétlenül rossz érzés.

2014. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Hülye a pasid.Számomra nagy "büszkeséget" okozna,ha egy nálam magasabb bnőm lenne.

nincs is annál jobb,amikor egy nálam magasabb lány döntök meg:)

2014. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Simán 10cm-el vagy nála magasabb,egy átlag női cipőnek 1-2cm talpa van,plusz ha hosszú a hajad és frissen mosott stb...Tehát...


Szoktam látni párokat,ahol a nő fél-egy fejjel is magasabb.A pasidnak mindig kisebbségi komplexusa lesz miattad szerintem.

2014. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy átlag cipőnek kb 1-2 centis sarka van, ezt jól látod, viszont a párom sem mezítláb jár, tehát a 3 centis különbség az 3 centis különbség, kivéve, ha felveszek egy 5 centis cipőt. A hajam rövid, állig érő, tehát az sem nyújt. Látatlanban nem kéne okoskodni. 3 centiből máris 10 centit meg fél fej különbséget csinálsz, gratulálok.
2014. febr. 24. 12:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is volt egy olyan barátnőm, aki pár centivel magasabb volt nálam, de engem nem zavart, még tetszett is, hogy egy magasabb csajjal járok :D


Olvasva a soraidat, azt nem értem, hogyha ennyire zavarja a magasságod, akkor miért akart veled járni? Ha pedig elfogadott így, akkor miért megy miért ez az egész? Bocs, de ezt nem tudom megérteni, teljesen illogikus. Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy ha valaki ennyire sokat kényelmetlenkedik egy kapcsolatban, akkor lehet, hogy csak azért van benne, mert amúgy nem akadna neki más (persze, ez csak egy tipp).


Hogy mit lehetne tenni, ez rajtad múlik. Meg kell vele beszélni, hogy döntsön, hogy mi legyen. El tudja-e fogadni, hogy magasabb vagy, és hogy nála vannak magasabb emberek, vagy sem? Ha igen, akkor nincs gond. De ha nem tudja elfogadni, és továbbra is csinálja a műsort, akkor onnantól fogva rajtad múlik, hogy elfogadsz-e egy ilyen férfit, és beletörődsz, vagy pedig továbblépsz egy másik kapcsolatba.


25/F

2014. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Én is 178 centi vagyok :) és kimondottan szeretem, hogy a férfiak ez frusztrálja.

Régen zavart de most már végtelenül szórakoztatónak találom, hogy a buszon egy alacsonyabb pasi mellé állok és még jól ki is húzom magam :D

És mivel leszbikus vagyok, a férfiak csak vicces törpék számomra.

2014. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor neked könnyű, mert nem kell elolvadniuk tőled.

én meg ha rosszindulatú lennék, azt mondanám, hogy lehet, hogy a magasságod miatt nem foglalkozol férfiakkal vagy ők veled.

2014. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan ebben a "cipőben" járok, mint te. Én is magas vagyok és örülök, ha egyáltalán olyan fiúval találkozok, aki legalább olyan magas, mint én. Ha magassarkút veszek fel, kiakadnak. Ez egyfajta kisebbségi komplexus a férfiaknál, de azért azt meg szeretik, ha egy nő kecses, nyúlánk testalkatú...
2014. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!