Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellébecoltam az életemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellébecoltam az életemből összesen 3 + 6 évet a semmire. Újra szeretném kezdeni végre valaki mással, de ezek miatt esélyem se lenne senkinél. Igazam van?

Figyelt kérdés

szóval arról van szó, hogy 3 évet voltam együtt az egykori párommal, akivel közösen terveztem a jövőt, össze is költöztünk, fél éve laktunk már együtt, amikor egyik napról a másikra lelépett németországba egy titkos szeretővel, akiről gőzöm se volt, hogy létezik..


teljesen padlóra kerültem, az állásomat elvesztettem, alkalmi munkákból tartottam fent magamat, mert nem láttam értelmét élni se.. egyik napról a másikra léteztem, volt hogy ennivalóra is alig volt pénzem..


semmit sem értettem, hogy mi miért történt, úgy ahogy.. évekig rágódtam rajta, hogy mit rontottam el, aztán egyszer csak azon vettem észre magamat, hogy már nem érzek semmit iránta, újból elkezdtem könyveket olvasni, a régi barátokat felkeresni, emberekkel ismerkedni, beszélni..


viszont az elpazarolt évek miatt óriási szégyenérzetem van, hogy ez idő alatt semmit sem értem el, se kocsim, se házam, se lakásom, egy olcsó egyszobás albérletben lakok, viszont a talpraállásomnak köszönhetően felhagytam a korábbi alkalmi munkákkal és egy elég komoly állást sikerült szereznem röpke pár hónap keresgélés alatt..


DE!


itt van az a probléma, a szégyenérzet, az önmagam megaláztatása, hogy éveken át teljesen leépítettem magamat anyagilag, lelkileg, mindenhogyan.. egy lelki roncs lettem, és az elmúlt hónapokban kezdem úgy érezni, hogy kapaszkodok ki a gödörből.. viszont az elpazarolt éveket hogyan fogom tudni bevallani egy olyan nőnek, akit meg szeretnék ismerni? konkrétan ki fog röhögni, esetleg le fog nézni emiatt.. olyanokat képzelek be magamnak, hogy emiatt nem is akar megismerkedni velem egy nő se, 33 éves vagyok, összesen 9 évet pocsékoltam el az életemből egy aljas szemétláda k_rvára, és erre nemrég jöttem rá..


tehát az a kérdésem, hogy ilyen múlttal a hátam mögött amit fentebb leírtam nektek, szerintetek hogy a fenébe lenne esélye egy olyan csődtömegnek a jobbnál jobb nőknél, mint amilyen én vagyok? mert szerintem sehogyan se, nulla..


2014. febr. 17. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Asszem van rosszabb helyzet az enyémnél. Együtt érzek veled tesó.


Biztos, hogy lesz aki ezt elfogadja, mert a múlt elmúlt. Az számít mi lesz és mit szeretnél :)

2014. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem, hogy mi a problémád. :)

Mindenkinek Van múltja, kinek ilyen - kinek olyan. Ha összejössz majd valakivel, nem fog azért otthagyni, mert padlóra kerültél egy lány miatt. Az meg különösen jó dolog, hogy sikerült talpra állnod utána, ez azért biztos neked is nagy pozitív jelentéssel bír. <---- Ez így elég értelmetlen lett. :( :)

Szóval csak fel a fejjel, nyugodtan ismerkedj, biztosan megtalálod a hozzád illő lányt. A múltat meg le kell zárni, az már elmúlt. Új lappal kell nyitni az élet felé. Csak ügyesen! :)


20/L

2014. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nincs esélyed, mert el is hiszed magadról, hogy nincs esélyed, és ezt sugárzod kifelé.
2014. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs annál hitelesebb férfi, aki vállalja a tettei következményét és kitud mászni a gödörből. Ezt nem szabad titkolnod. Az a 9 év meg nem ment kárba. Ennyi kellett, hogy fejlődj, ez volt a tanulópénz. Sokan egy egész életet élnek le tanulópénzként, vegetálva, na az a kudarc. Így tovább!
2014. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat..


nos itt elsősorban nem is rólam van szó hanem a nőkről, pontosabban azokról, akikkel esetleg úgy alakul hogy ismerkedés és kölcsönös szimpátia megléte esetén összejönnék.. de NEM! hát hogy is jönnék össze egy nővel, amikor a nők általában a sikeres férfiakat részesítik előnyben? hogy számoljak el magammal? hogy számoljak el az elvesztegetett éveimmel? hogyan tálaljam ezt egy nőnek, hogy éveken keresztül semmit se csináltam? azt ne mondja senki, hogy léteznek olyan nők, akiknek ez imponál..

2014. febr. 17. 23:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad!Gyűjts pénzt,és akkor már legalább anyagi biztonságban leszel,jobb kedved is lesz és lesz lehetőséged eljárni ismerkedni is.
2014. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó állásod van,egyedül élsz,szerintem ez a nőknél már félsiker.A másik az lenne,ha a külsőd is rendben lenne
2014. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval az nem is baj egyáltalán, hogy az önbizalmad nulla, hogy nem hiszel magadban, áh, csak a szemét nők. Ahha, de így kitől várod el, hogy leálljon veled? Most komolyan. Egyszerű a megoldás, ne olyanokkal ismerkedj, aki csak a pénzre utazik.
2014. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33 évesen azért még előtted van az élet, felesleges leírnod magad.
2014. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!