Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak "kihasznál" vagy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak "kihasznál" vagy lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Egy suliba járok egy lánnyal, már több éve, de újabban jóba vagyok vele, mert felajánlottam, hogy segítek neki az egyik tantárgyban. De mindenkinek persze nem ajánlanám ezt fel, mert tetszik nekem, de azt hiszem, hogy ő ezt nem sejti. Szeretnék hozzá közelebb kerülni, de nem a barátságunk árán. Attól félek, ha már érteni fogja a tananyagot egész egyszerűen csak tovább áll.

Jó fej velem, ha kérdezek valamit, akkor nem csak 1 mondatban válaszol, hanem tényleg beszélgetünk, ha nem csak erről a tananyagról van szó, akkor is szokott hozzám jönni segítségért stb. De ezek talán lehetnek, sőt talán csak egyszerű barátság jelei.

Mik lennének azok a jelek egy lánynál, amik tényleges érdeklődést mutatnának egy fiú iránt?

18/F


2014. febr. 24. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd, ha valakit valaki nem kedvel, akkor biztosan nem beszélget vele rendszeresen és nem kéri a segítségét a tanuláshoz. Tehát barátilag biztos közel állsz hozzá. Hogy ezen felül, mint pasi is bejössz neki, azt ezek alapján nem lehet eldönteni. Ezt neked kell érezni, hogy küld-e feléd ilyen jeleket, vagy esetleg utalhatsz rá, hogy te nem csak barátként és iskolástársként, hanem mint a másik nem képviselője is szimpatizálsz vele és akkor, ha ő ennek a tudatában lesz, akkor úgyis szerintem vagy megmondja, hogy érdekled-e pasiként vagy legalább is utalni fog rá valamilyen módon, hogy szabad-e a pálya vagy éppen ilyen téren nem érdekled.
2014. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogyan utaljak rá finoman?
2014. febr. 24. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!