Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom egyre jobban semmibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom egyre jobban semmibe vesz. Miért nem érti, hogy zavar, amit csinál?

Figyelt kérdés

Feltűnő, hogy mostanában, mindig egy másik lánnyal tölt több időt, mint velem. Valamelyik nap például ismét láttam vele és barátom úgy feküdt, hogy a csaj ölén volt feje, és közben a barátomat simogatta. És nem egyszer volt olyan, hogy mindig felvág valamivel a lány előtt. Meg mindig azzal próbálja nagynak tettetni magát, hogy beszólogat másoknak, a csaj meg csak röhög rajta.

Sokszor próbáltam barátommal beszélni, hogy ha én így nem érdeklem már, akkor inkább szakítsunk, de ő mindig azzal jön, hogy nem tudja miről beszélek.

17/L


2014. febr. 24. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem veszi komolyan, hogy dobod. Ennyi. Tedd meg, aztán majd észreveszi mikor késő.
2014. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem tenném oda, hogy "ha"... Mert ezzel a kezébe adod a lehetőséget, és NEM fog szakítani, megtart tartaléknak.

Hidd el, nem a levegőbe beszélek, tapasztalat.

És a viselkedése nem fog változni.

Úgyhogy ha zavar (márpedig hogy a fenébe ne zavarna, hát sz*rrá aláz), rúgd ki a fa$zba, ennél a gyökérnél csak jobbat érdemelsz.

25L

2014. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy hülyének néz? Nincs ezen mit tárgyalni, szakíts vele és kész, nem hiszem, hogy nagyon meg fogja rázni a dolog, van neki már tartalék, vagy lehet, hogy éppen te lettél már a tartalék.
2014. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is dobd ezt a fiút. A másik lánynak majd "jó" lesz egy ilyen csávó is, megérdemli, főleg ha tudta, hogy van a fiúnak barátnője, mégis az ölében simogatta.
2014. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy azt még hozzátenném, hogy teljesen normális dolog fiatal korban lazábban venni a kapcsolatokat. Szerintem 17 évesen még nem kell "ugye örökre együtt maradunk" dolgokon gondolkodni. Komolynak lenni ráérsz akkor, mikor később gyerekvállalás stb. Addig még van pár jó éved, élvezd hát ki, dobd ezt a srácot, és keress jobbat.
2014. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez egy igazi kanygép. képet róla...
2014. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ártana gondolkodnod a ragaszkodás mellett,általában azzal történik ez akit az érzelmei hajtanak.Egyértelműen hagyjad ott őt,már ma megmondhatod neki.


Keress valaki olyat aki emberszámba vesz.

2014. márc. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi,ez már több mint egy hete lett kiírva,azt hittem még a friss kérdések között bogarászok.
2014. márc. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!