Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ideális magasságkülönbség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A párom 186 cm magas, én 167 cm vagyok és az álláig érek..:D Ideális vagy nem? 22/L
2014. febr. 24. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szeret, vagy nem? Ha szeret, az z ideális. Onnantól mindent le lehet szarni.
2014. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeret és én is szeretem, de most vonatkoztassunk el ettől.
2014. febr. 24. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Akkor másként mondom: hülye kérdés. Nem számít.
2014. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs, annyi amennyi. mostani párom kb 5 centivel magasabb nálam, olyan is volt aki 45 centivel, sose volt mérvadó
2014. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem létezik...


A férjem 178 én 174 vagyok... Sokan azt mondják lehetne a férjem magasabb, én is így gondolom, gondoltam, akkor amikor összejöttünk, de nem ezen múlik, hogy szeretjük-e egymást.

Igazaból csak az elegans cipők miatt nehéz:)


Mert az zavarna, ha alacsonyabb volna nálam, mert valahogy kevésbe érzem nőiesnek magam a nálam alacsonyabb férfiak tártsaságában.

Őt nem zavarja:):)


De ideális nincs..

2014. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha egy nőt kérdezel, a válasz min 30cm a férfi javára. Ha egy férfit, a válasz nem érdekel. 170cm-el "férfiként" semmi esélyed a nőknél, még a 160cm-eseknél sem. A magasság a legfontosabb szempont egy párkapcsolat kialakulásakor, ezért nincs esélye az alacsonyaknak, még sokszor a tőlük alacsonyabb 155-160cm-es nőnknél sem.
2014. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Elég magas vagyok, 180 centi fölött kicsivel, párom szűk 10 centivel magasabb. Nekem ez a tökéletes különbség, mert pont annyival magasabb, hogy még magassarkúban se vagyok magasabb nála, viszont magassarkú nélkül sem töröm ki a nyakam ha meg akarom csókolni pl a buszmegállóban. Volt velem kb egymagas barátom. Már-már kínszenvedés volt sarok nélküli alkalmi cipőt keresni, mert nem akartam magasabb lenni nála, mert akkor úgy éreztem magam, mint valami trampli. Ha még vékonyabb is lett volna tuti kiborulok, hogy egy debella is vagyok pluszban és összetöröm ha erősebben megölelem. Szóval igazából ha picit magasabb és "nagyobb", akkor teljesen tökéletes. Legalábbis számomra. De mindenkinek más jön be.


23N

2014. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!