Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik-e egyáltalán tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e egyáltalán tökéletes, ideális, "igazi"?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Sose vót
2013. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
valahol biztos.
2013. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen.

A párom rá a példa

2013. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban hogy az igazi, a nagy ő létezik, de tuti hogy nem 100%-ig tökéletes. Olyan ember nincs. De ha szereted, elfogadod a hibáit is.
2013. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a kizárólagos igaziban. Abban hiszek, hogy életünk során találkozhatunk olyan emberekkel, akikkel többé- vagy kevésbé összeillünk és működik a kölcsönös vonzalom. Az pedig szerencse kérdése, melyiket sodorja utunkba éppen az élet. Ha kifogunk valakit, akibe atom mód belezúgunk és még ki is jövünk relatíve egymással, az szoktuk "igaziként" aposztrofálni.
2013. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tökéletes nem. Olyan nincs akinek ne lennének kisebb-nagyobb hibái, de aki tényleg szeret, az a rigolyáimmal együtt szeret, szokták mondani :)

Ideális viszont biztosan létezik, csak sajnos nem mindenki talál rá...

2013. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tökéletes sose volt és nem is lesz senki, de ha vkit igazán szeretni fogsz egyszer akkor neked ő lesz a tökéletes igazi :)
2013. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik sajnos. :/
2013. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Régen biztos voltam benne, mára már kinőttem a mesékből így csak remélni merem hogy létezik.

Az viszont nem evidencia, hogy együtt maradtok hiába Ő az igazi el simán lehet sétálni mellette, el lehet veszíteni és még akkor sem lehetsz biztos a sikerben, ha beleadsz apait anyait mert az emberek folyamatosan változnak ez az egyetlen fix és állandó dolog az életünkben.

2013. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Régen hittem benne aztán csalódnom kellett. Most újra hiszek benne mert találkoztam a jelenlegi barátommal aki tökéletes. vagyis 7 hónap után még nem találtam benne hibát.
2013. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!