Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy viszonyultok a tapasztalatlan lányokhoz?

Figyelt kérdés
konkretizálva szexuális téren érdekelnek válaszok
2014. febr. 24. 18:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#7 én veled egyáltalán nem értek egyet, mert aki 20 évesen is szűz, sőt, van aki 25 évesen is, még nagyon is lehet értékes, nagyon is szerethető.

Nehéz olyat lányt találni, aki nem szűz, és azért nem szűz, mert 1-2x volt fiúval.

Én ezt egy hülye felfogásnak tartom, hogy ha szűz a lány, akkor elkerülöd. Miért nem vehetnéd el TE neki a szüzességét, ha megengedi??

2014. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális tapasztalat nem befolyásolja a nőkhöz való viszonyomat, teljesen mindegy, hogy mennyire tapasztalt, csak qurva ne legyen.
2014. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

11es, ahogy írtam oly részletesen, az a tény, hogy még mindíg szűz, mindíg valami hiba miatt van, és az ő valamilyen hibája miatt.

Vagyis nincs értékes nagykorú szűz nő.

Persze lehetannak tűnik, aztán megismered, és kiderül, hogy nem az.

Igaz én jó emberismerő vagyok, ez könnyíti a dolgomat.

Ráadásul ha (de nem) én venném el, be kéne tanítani, mint valami segédmunkást, aki most tanul be.

Míg ha tapasztaltabb nővel van az embernek dolga, akkor az olyan mint a szakmunkás, akinek ismerős a terep, és könnyen beilleszkedik a dokogba.

Szóval ellene szól sok, mellette meg semmi.

Azt se mondhatod, hogy akkor biztos rendes csaj, mert az nem következik belőle.

Azt se hogy nem ribi, mert ki tudja hány pasival orálozott, kézimunkázott esetleg elötte.

2014. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

úgy ahogy te hozzám... türelemmel :D

F

2014. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Gyengéden, érzéssel és türelemmel. Csak sajna azok nem viszonyulnak sehogysem hozzám:)
2014. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13: te totál idióta vagy :D :D :D
2014. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen vesztettem el az első barátommal, akivel több, mint egy éve vagyok együtt! És egy év előtt pár nappal vallottam be Neki, hogy ő volt nekem az első :) Szégyelltem bevallani, hogy 20 éves koromban még szűz voltam és arra számítottam, hogy szakítani fog velem, de nem bírtam tovább titokban tartani... és elmondtam.. és meglepetésre örült neki! :)
2014. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
és hogy nem jött rá hogy az vagy?:O mármint érted szűzháryta meg ilyenek:D meggondolom annyira tapasztalattal se áltála dolog felé :O de gratulálok !! és még sokáig:)
2014. febr. 24. 21:42
 19/24 anonim ***** válasza:
17-es vagyok: Annyit hozzátennék, hogy engem nem kellett tanitgatni, jött az magától, szerintem annyi idősen már az embernek gyakorlás nélkül is mennek a dolgok (jó, azért van mit gyakorolnia, de nem annyira észrevehető) :D A barátomnak voltak előttem barátnői, de nem vett észre semmit :D Ezek szerint csak nem voltam annyira béna... :D
2014. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17-es vagyok: Hát volt elég tapasztalata, sőt... az első alkalmat direkt a mensim végére tettem, hogyha vérzek az első alkalommal, akkor ne legyen kérdőjel és a vért arra fogjam :D :D Az első alkalmakkor nyilván mindenki izgul, ő is bénáskodott picit, mert izgult az első alkalmakkor és mire összeszoktunk, addigra nagyjából "beletanul" az ember :D
2014. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!