Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem normális ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális ez a barátomtól, vagy tényleg van olyan, akinek ez vicces és ezen szórakozik?

Figyelt kérdés

Barátom lassan 19 éves lesz, de úgy látom néha 13 éves szinten van.

Nem tudom eldönteni,hogy komolyan ez neki a szórakozás, vagy csak engem bosszant?

Folyamatosan az 'olyan'dolgokkal viccelődik...pl írja smsben hogy épp 'kakilt' vagy 'pipilt', ha együtt vagyunk óriásiakat büfizik, és mondja,hogy milyen malac. Mikor sikerült végre együtt aludnunk bement a fürdőbe és egy óriásit fingo*t, azt hittem szájjal csinálja ezért beszóltam,hogy 'ez nem is élethű' erre bejött és odafingo*t a szobába, hogy lássam nem szájjal csinálja.

Meg néha azt kérdezgeti,hogy a lányok szoktak-e 'pukizni' meg 'kakilni'?(ezt rengetegszer) Meg hogy:'ő szokott sokat''tegnap este is kakiltam''a kukimon pipilek és a lyukamon kakilok' stb... Komolyan néha elér a röhögés, inkább azon,ahogy előadja magát,de legtöbbször azért undorító...ti teljesen humornak fognátok fel?

Főleg,mikor kajáltunk, és elkezdte ezeket mondogatni...csípőset ettünk s előttem +szülei előtt elkezdte mondani,hogy 'hú,hogy fog ez csípni este, majd ha kijön'

Az 'kisebb' dolog, mikor megyünk az utcán, elmegy mellőlem 2 méterre: 'megyek pukizni' majd fújja maga után a levegőt XDD

Hirtelen ennyi jut eszembe de még sorolhatnék hasonlóakat.

SZerintetek ez normális?

17L


2014. febr. 24. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez egy paraszt
2014. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te is gyerek vagy, ha még mindig együtt vagy vele. Egy párkapcsolat két emberen múlik.
2014. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ÉS: tudom,hogy egy idő után már megszokott a kapcsolatban,hogy nem szégyellnek a párok egymás előtt dolgokat, de ez nem túlzás?
2014. febr. 24. 21:20
 4/15 anonim ***** válasza:

Ritka az ilyen ember.XDDD

Véletlenül nem a rokonom :D

Örülj neki, hogy nem egy sírásó és ez legyen a legnagyobb próblémád

2014. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Na és szoktál pukizni vagy kakilni?
2014. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egy éve vagyunk együtt, és ezekre a dolgokra nemrég figyeltem fel, egyre több van.

Eleinte azt hittem,hogy biztos valami fiús 'vonás'és ezt viccesnek látják.

Ezek szerint nem?

2014. febr. 24. 21:22
 7/15 Moszuke ***** válasza:

ez hülye:DD

az exem is ugyanilyen idióta volt amúgy mint te kedves kérdező...

ökörködtem és 90%ban nevetett rajta, de emellett meg néha rinyált, hogy hagyjam abba és soha többé stb. (én mondjuk csak lányos, vékony hangon ökörködtem nem fingottam meg szartam, pisiltem :DD)

2014. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szólj neki ,hogy ez zavar

ha nem segít akkor egy ilyen remek vicc után hányd telibe

2014. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy bazi nagy bunkó a barátod, ez az igazság. Ez a kérdés passzol ide, hogy a lányok tényleg a bunkókra buknak?


F/21 (nem bunkó, sőt...)

2014. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Volt,hogy nagy ritkán elvicceltem vele én is,mikor így kérdezett, de ha mind ez megy már sok...
2014. febr. 24. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!