Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy szakítást feldolgozni?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 éve voltunk együtt, de ma véget ért. Utóbbi időbe nagyon megromlott a kapcsolatunk. Még mindketten szeretjük egymást, de együtt nem megy már.


Neki nagyon sok barátja van így vele nincs is gond, viszont nekem csak egy barátnőm van, aki mellettem van, más nincs.


Gondoltam kimegyek külföldre dolgozni, de egyedül nehéz és veszélyes is.


Állandóan ő van a fejembe, és tudom hogy rajta kívűl sose kell más.


2014. febr. 24. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a legnagyobb baj, hogy ehhez idő kell :/ Próbálj meg minél több időre elfoglalni magad. Teljesen mindegy mit csinálsz ,csak csinálj valamit.

Foglalkozz magaddal, csináld amit szeretsz és akkor amikor szeretnéd.

Vedd észre az élet apró pillanatait, pl madárcsicsergés stb... de leginkább idő kell hozzá.


Ha az esetleg segítene, szívesen beszélgetek veled, akár anonym módon is. Írj egy privátot, ha gondolod.

2014. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

Szakítás után - ezt kell tenned, hogy lezárd a kapcsolatod | Videoklinika

[link]

2014. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom magam lefoglalni valamivel, még ha megy is csak max 1-2 óra .. utána jön újra a szomorúság
2014. febr. 24. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés! Sokan tudjuk. Nekem az idővel nem lett könnyebb. Ha sms-t kapok rá gondolok, ha hívnak azt hiszem ő hív, ha üzenet jön, azt hiszem tőle. De nem. Pedig várom. Nem enyhül a fájdalom.
2014. febr. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:(
2014. febr. 25. 02:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben én együtt voltam egy lánnyal, noha körülbelül 2 hónapig csak. Alig tudtam feldolgozni, meg másra is alig figyeltem. Nem volt valami igazi kapcsolat, csak a szerelem elvette az eszem. :/ Mikor vége lett, kerestem a hibákat magamban, nyomoztam utána, stb. (teljesen felesleges) Mire rájöttem, és elhittem, hogy nem szeretett, akkor megtörtem, és utána nem gondoltam rá, sőt megutáltam teljesen. Nekem ez sokat segített, meg, ha nem szeretett annyira ahogy mondta, akkor meg nem tudom minek volt velem, na mindegy, sok pasi van ám a világon.. De még az is erőt ad, hogy bebizonyítsd, hogy igenis, másnak te kellessz, és majd nézhet, kit vesztett. Esetedben nehezebb, de volt olyan kapcsolatom is, ahol a csaj jobban szeretett engem, mint ahogy gondoltam, idővel én is beleszerettem, de az elején a hülyüléssel elszúrtam, ezt sokkal jobban bánom, pláne, hogy az én hibám volt. De az idő, barátok, szórakozás nagyon sokat segít, meg az első a legnehezebb, utána azért könnyebb feldolgozni bármilyen traumát.
2014. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!