Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok olyan kapcsolatot, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan kapcsolatot, ami sok zökkenőn ment végig, eljutott odáig, hogy már az egyik fél kiábrándul, vagy soha nem is szerette, és később helyre jöttek a dogok? A szerető fél szeretete, szeretet váltott ismét a másik, elhidegülő félben is?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
őszintén? nem
2014. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
A dogok soha nem jönnek helyre, ha lecseppen a mustár a virsliről... brühühüh.. :'( Rémálom... ne egyetek sok hot dogot!
2014. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen csak a filmekben van...

Az előttem válaszoló nagyon okosat mondott, a dolgok soha nem jönnek helyre. Ideig-óráig csak. Nem szerettem volna ennyire negatyv lenni, de mit csináljak, nem én tűztem ki a kérdést.

2014. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Zakathol ***** válasza:
A kérdésedet visszaolvasva nem érzed, hogy ez körülbelül a szánalom legmagasabb foka?
2014. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Remélem majd egyszer átéled! Azért kérdeztem itt névtelenül.
2014. febr. 24. 23:21
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Van két ismerősöm (egy párt alkotnak), akik több mint két éve vannak együtt. Ez úgy alakult, hogy az első hónap után a srác szakított vele kb két hét erejéig, mert ez idő alatt más lányok kellettek neki... a letelt idő után végül mégis újra összejött az exével, majd 2 évig boldogságban éltek együtt. Ezután a srác megint bekattant kicsit, megint lett egy egyhetes szünet, majd megint együtt... kb 1 hónap után megint szakítottak, ami megint kb két hétig tartott (a srácnak le is feküdt ez idő alatt mással), majd azóta megint minden happy. Hát nem tudom... úgy érzem, hogy szeretik egymást, a fiú is a lányt, de még ő vágyna a kalandokra. Szóval ha gyakran bekövetkeznek ilyen szituációk ( a srác is ennél az eseteknél azt mondta, hogy elhidegült a lánytól), akkor később újra és újra be fognak ezek következni... Persze biztos vannak kivételek...
2014. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A remeny hal meg utoljara...


Ateltem. Borzaszto volt, aztan egy apro remenysugar, ami ujra ertelmet adott mindennek aztan vegül az elkerülhetetlen pusztulas... Nem az a hülye, aki hibat követ el, hanem az, aki nem tanul belöle... nos, en masodszor is remenykedtem. Nem ugyanaz a lany, nem is teljesen ugyanaz a helyzet, ezuttal a vilag biztosan egy masik iranyba forog majd, hiszen most minden mas... megha ugyanolyannak is tünhet... hat nem!


Sajnalom, de azt kell hogy mondjam, hogy ebböl a szenvedesböl, amit a sorok között lehet olvasni csak nagyobb szenvedes lesz. En is ugy ereztem magam abban a helyzetben, mintha a megallithatatlanul rothado karomat kellene amputalnom. Es ahelyett, hogy a jozan eszemre, a barataimra vagy minden ertelmes lenyre hallgattam volna es egy gyors vagassal elinteztem volna, inkabb egy rozsdas kanallal estem neki, annak remenyeben, hogy ettöl majd helyre jön minden!


Legbelül te is tudod, mit kellene tenned. Ha nem kevertem volna össze az erzelmeket az emlekekkel, akkor nagyon sok fajdalomtol kimelhettem volna meg magamat es a masik felet is.


Most lassan 30 evesen megtalaltam azt a kerdest, ami ilyenkor mervado: "Ha most ismernem meg a paroman, beleszeretnek?"

2014. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 szó szerint leírtad, amit már én is kezdek érezni...

24 F

2014. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zakathol ***** válasza:

Már átéltem. Egy 8 évig tartó kapcsolatom pont ilyen volt és világi nagy szánalom volt az is. Rövid idő elteltével már csak nevettem az egészen, mert leesett a tantusz.

Szóval nem kell itt a felsőbbrendűségi szöveg, nem te vagy az egyedüli a világon, akinek éppen szar az élete, úgyhogy szedd össze magad és legyél ember. Ne p1cs0gjál.

2014. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Az én kapcsolatom borzasztóan sok fájdalmon, zökkenőn ment keresztül... nem szerettek annyira, végül már nem szerettem annyira, mert rengeteg fájdalmat okozott nekem... de aztán helyrehoztuk... nem tudom hogy, de végül mindketten nagyon szeretjük egymást a mai napig :D Amikor nagyon rosszul állt a helyzet, akkor szüntet kértem, majd szakítás lett a vége... aztán megpróbáltuk és azóta jó minden :D De kínkeserves volt az első év... szavakkal le sem tudom írni... de összeboronálódtunk :)
2014. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!