Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak manapság még vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak manapság még vallásos lányok?

Figyelt kérdés

nem arra gondolok h esküvőig nem fekszik le fiúkkal hanem hisz Istenben próbál a jóra törekedni, néha eljár templomba fontos neki h a gyerekeit majd vallásosan nevelje stb.

Én örülnék egy ilyen csajnak mert mostanra már nem hiszek annyira Istenben sok csalódás miatt de egy ilyen csaj talán visszaadná a hitem. templomba nagyon rég nem voltam már, nem nagyon jártam régen sem.



2013. nov. 27. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nincsenek rühellem őket..
2013. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak.Bőven.
2013. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

NINCS


N-I-N-C-S


N

I

N

C

S

2013. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Pff. Most komolyan csak azért akarsz ilyen lányt találni, hogy visszaadja az istenbe vetett hited? Szóval akkor maga a lány csak egy eszköz lenne és nem is ő kell hanem isten...

De a kérdésre válaszolva, biztos van.

2013. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én épp itt vagyok és az ismeretségi köröm is tele van vallásosokkal. Igaz hogy én utálok templomba járni de ismerek nem egy 20+ hitoktatót is szóval vannak bőven.
2013. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem fontos h templomba jarjon.

amugy azert akarok ilyen csajt mert talan lenne egy osszekoto kapocs koztunk es ez lenne a hit na meg azert kevesebb az eselye annak h megcsal.

2013. nov. 27. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz lóra teszel, csak szólok :)
2013. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
miert?
2013. nov. 29. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért mert egyrészt a jóra törekvésnek nem feltétele a vallásosság. Másrészt a vallásos, templom látogató emberek valamilyen szinten egyházi módon bekorlátozott elmével, és gondolkodással birnak. Ez néha messze állhat attól, amit a hétköznapokban probléma megoldó gondolkodásnak hivnak. (majd figyeld meg, amikor érthető problémára vallási választ keresgél ahelyett, hogy megoldaná)


Harmadrészt az én "vadkeresztény" felfogásom szerint Istenben az hisz, aki nem hisz. Aki "hisz", az nem hitbéli kérdést csinál belőle, hanem tudja, és kész. Ehhez semmi szüksége az egyházra, és a templomra. (abba meg nem is megyek bele, hogy a biblia gondosan összeválogatott módon szerkesztődött, egyértelmű központositott hatalmi törekvésből, nagyjából 4x félreforditva, és nem egy ponton szándékosan eltorzitva. Az egyházi ünnepek szintén hatalmi okból vannak létrehozva (egykori pogány ünnepek szándékos átvételével, és módositásával). Szóval minimum semmi köze a kereszténységhez.)

A kérdésedre válaszolva: A bekorlátozott gondolkodás akadályozni fogja, ráadásul feleslegesen teszi :)

2013. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia. vannak bár nem sokan

én ilyen vagyok :)

2014. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!