Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szakmunkás fiúnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakmunkás fiúnak van esélye felszedni egy egyetemista lányt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 23:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
1% max
2014. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%

"Ennyire még senki nem fogott meg, és a félreértések elkerülése végett közlöm, hogy igenis értelmes, okos, érett ember huszonéves létére."


Hát nem tudom, szerintem, egy érett értelmes ember nem reked meg egy ilyen rossz melóban, mint a párod. Persze ha tanul, képzi magát a munka mellett és vannak tervei, tudja hogyan fog továbblépni, hogyan fogja tovább fejleszteni magát az más kérdés.

Vagy majd orvos barátnőcske eltartja... Mondjuk mint szintén medikus azt kell, hogy mondjam a medikák átlag igényei műveltség is intelligencia terén a béka segge alatt vannak. Ha kigyúrt jóképű és bunkó az nektek már bőven jó... :-D Szóval nem hiszem, hogy ebben a kérdésben mérvadó lenne egy medika véleménye.

2014. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A nővérem hozzá is ment egy szakmunkáshoz. Eleinte úgy tűnt hogy nagy a szerelem. De aztán csak veszekedés volt, végül elváltak. De a szakmunkás így is jól járt, mert 22 milliót kapott a vagyon feleződésekor, amiért nem is tett semmit, mert azt elfelejtettem mondani hogy a fickó nem dolgozott soha.
2014. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Szép egy alak soha se melózott. Ebben az estben a lányt sajnálom.
2014. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Simán van esélye, a barátnőmnek is szakmunkás volt az exe. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy szorgalmas volt, és a suli után még három másik szakmát szerzett meg. Amiért már csak az exe: Nem tudott leválni az anyjáról a fickó.
2014. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, a GYK-ra író nők mind egyetemisták... szakmunkás baráttal. Ezt ugye ti magatok sem hiszitek el? :D
2014. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 zabmester ***** válasza:

"Ahogy látom, a GYK-ra író nők mind egyetemisták... szakmunkás baráttal. Ezt ugye ti magatok sem hiszitek el? :D"


És ezt két ember válaszából szűrted le? Gratulálok.

2014. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Még mindig nem adnak intelligenciát a diploma mellé.

Az én férjem (30 éves) villanyszerelő. Én 26 éves vagyok diplomás.

2014. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Lehet esélyed egy egyetemista lánynál, a lényeg az intelligencia, közös érdeklődési kör, hobbi, és közös célok. Az egyetemisták/értelmiségiek egyébként nem nézik le a szakmunkásokat, pont,hogy a fordított a tendencia, inkább ők néznek le minket, mert ,hogy szerintük a szellemi munka nem munka, ezért haszontalan a társadalomnak.Pedig a szellemi és fizikai munka ugyanolyan fontos. Általában igaz az is,hogy befolyásol , kikkel mozogsz egy körben.DE! itt NEM a lenézést kell érteni ez alatt!!! Egy értelmiségi általában értelmiségi barátokkal veszi körül magát, míg egy nem diplomás többnyire más diplomásokkal alakít ki közvetlen kapcsolatot. Nincs ezzel amúgy semmi baj, mert nagyobb az esélye, hogy meg lesz az azonos műveltség, érdeklődési kör, világnézet. De ,min t mondtam egy diplomásnak lehet harmonikus kapcsolata nem diplomással, mert nem lehet tudni, kiben mi lakozik.


27/nő

2015. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Azért az egyetemista meg az értelmiségi baromira nem szinonímák. Egy andragógus is egyetemista, meg a szabadbölcsész is, aztán a pohár fenekén kívül mást nem nagyon látnak egyetem alatt...
2015. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!