Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy egyetemista lány járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemista lány járna egy szakmunkás festő fiúval?

Figyelt kérdés

Manapság nagyon sokan járnak egyetemre, fősulira úgyhogy ha megismerkednék egy lánnyal akkor megvan rá az esély hogy egyetemista és lenéz mert én nem jártam egyetemre.

Érettségim van csak meg egy szakmám.


2013. szept. 20. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Külső számít , és hogy mennyire vagy tájékozott dolgokban.
2013. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha le is néz, nem a szakmád miatt tenné, hanem max az ezzel járó 80%-os ostoba viselkedés miatt. Mármint a szakmunkások egy része ostobán viselkedik.
2013. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és most kezdtem el az egyetemet. Sose késő!
2013. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nem sok esély van rá. Rohadtul anyagias világban élünk, ahol a presztízs sokat számít. :(
2013. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Dolgoznom kell mert a szülők nem fognak eltartani, nemhogy még pénzt is adni sulira...

Munka mellett meg nincs idő a tanulásra.

Én nem napi 8 órát dolgozok :/

2013. szept. 20. 19:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a kérdés alapján te is valami felsőbbrendű lénynek tekinted az egyetemistákat, pedig a legtöbb szakon ott is csak alkalmazottakat képeznek.
2013. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia, az én párom ács, és még érettségije sincs. Nekem meg van két diplomám és nyelvvizsgám. A papír sosem érdekelt, de nálam a belső a fontos, és a párom amúgy olvasott, művelt, érdeklődő. Keményen dolgozik és becsületes. Nálam ez számít. Én felnézek rá, mert fel tud építeni egy házat, és ő felnéz rám a rengeteg könyv miatt amit ismerek. Sok közös témánk is van. Úgyhogy szerintem simán összejöhet.
2013. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy van-e diplomád vagy sem, csak az, hogy tisztességes legyél. Ha amúgy intelligens vagy, kedves és figyelmes, mindened megvan, ami egy férfiban fontos.
2013. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező megsúgok neked egy titkot. A diplomák több mint a fele sokkal kevesebbet ér, mint a te szakmád. Nagyon sok fiatal lusta dolgozni, ezért elmegy valami kamu bölcsész, közgazdász, társadalomtudományi stb. szakra, és ott növeszti a seggét x évig, úgy, hogy tized annyi hasznosítható tudást nem szereznek, mint ami neked van.

Arról nem is beszélve, hogy ha ügyes vagy a szakmáddal egész jól lehet keresni.


Több önbizalmat!

Üdvözlettel: egy egyetemista srác

2013. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 lökött lány válasza:
Én járnék, pont leszarom, hogy mivel foglalkozik, amíg jól érzem magam vele és ő is énvelem ;-)
2013. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!