Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után árulja a cuccaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után árulja a cuccaimat, feljelenthetem?

Figyelt kérdés

1,5 évig voltunk együtt.Egy csomó cuccom nála van, és ma szólt, hogy felpakolta őket a netre (jófogás.hu), ha nagyon akarom vegyem meg őket. Nem normális! Még csak 2napja szakítottunk, mert azt hiszi megcsaltam.( egy csók volt, de semmi több )

Elég értékes dolgok is vannak köztük : DC pulcsi, Devergos kabát, Sony fejhallgató, Laptop táska, Szilikon telefontok, Pendrive, Hajvágó gép, Router. Még a felbontatlan tusfűrdőmet is felrakta.

Ha bármi elad/ nem ad vissz akkor tehetek feljelentést? Igaz, hogy magámtól vittem oda a cuccaim, de végülis ez lopás, nem?


2014. febr. 25. 02:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

mert azt hiszi megcsaltam

egy csók volt, de semmi több XDDDDDDDDD

ez mi ha nem megcsalás?? :D

2014. febr. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagy forma a csaj :D Gondolom, hogy csajról van szó a "Még csak 2napja

szakítottunk, mert azt

hiszi megcsaltam.( egy

csók volt, de semmi

több )" részből ítélve.Elárulok egy titkot, a csók is megcsalás! szóval nem csak hiszi.

Amugy sztem feljelentheted de, hogy fogod bizonyitani, hogy a te cuccaidat árulja???

2014. febr. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De ez megcsalás, mert szombaton házi buliba voltunk.Összevesztünk, utána angolosan távozott, én meg azért is jól bebasztam.Erre másnap az egyik hülye gyerek felpakolta a buli fotókat, amin látszik, hogy smárolok egy szőke csajjal ( ő nem szőke ), és kicsit kiakadt. Hiába mondta neki mindenki aki ott volt, hogy én próbáltam levakarni a csajt.Neki ez akkor is megcsalás, meg mert nem mentem utána, hanem ittam tovább.

Szeretem, ő is engem.Tudom, hogy meg fog bocsájtani, de a cuccaimat ne má'! Azok nem olcsó dolgok.Persze nem jelenteném fel, csak az érdekel, hogy jogom lenne-e.Mert akkor ezzel ráveszem, hogy ne adjon el semmit.

2014. febr. 25. 02:26
 4/12 A kérdező kommentje:
De ez NEM megcsalás * (akartam írni)
2014. febr. 25. 02:27
 5/12 anonim ***** válasza:

De éreztem hogy erre a megcsalásos részre fog mindenki rákapni... :D

De a kérdésedre válaszolva(amit egyébként rossz kategóriába tettél), szerintem nagyon nem tudsz mit csinálni.

Elvégre mi alapján mondod azt hogy a tiéd(teszi fel a kérdést a rendőrség). A másik oldalról a pasit is megkérdezhetik hogy honnan szerezte a cuccokat. Persze lehet hogy zöldségeket beszélek.

Viszont nemtudom milyen anyagi helyzetben vagy de ez amit itt elsoroltál nem kis összeg(legalább is nekem) szóval én a helyedbe vagy felhívnám a rendőrséget vagy bemennék a főkapitányságra és megkérdezném, hogy ilyen esetben tudnak-e érdemben csinálni valamit(ezzel még nem jelented fel őt) aztán eldöntöd mi legyen.

2014. febr. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Üsd szét a fejét.
2014. febr. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

értékesebbnél értékesebb holmik..

teljes csőd szélén állsz..

biztos leszarnám, hogy ottmaradtak és eladja ezeket az exkluzív holmikat..

2014. febr. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Te pedig öntsd le a csajt egy lavor szarral, ha el meri adni a cuccaidat!
2014. febr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a linket tesó, érdekelnek a cuccaid!
2014. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És mióta nem megcsalás a csók?: )

Az, hogy részeg voltál, nem enyhítő, hanem súlyosbító dolog. :)

Remélem nem bocsájt meg neked, majd legközelebb megtanulod, hogy nem smárolunk mással, ha van párunk. :)

2014. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!