Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjem ha eljön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjem ha eljön a cuccaiért a szakítás után? Nem akarok veszekedniv balhézni. Megkérhetem, hogy segítsen az én cuccaimat is visszahozni? 21L

Figyelt kérdés
Párommal 4 év után tegnap lett vége, én még szeretem, sztem még ő is engem, más volt az oka, hogy vége lett. A lényeg, hogy pénteken eljön a dolgaiért. Hogyan viselkedjek vele, utaljak rá, hogy megbánta-e, vagy ujra kezdjük-e, nem akarok megalázkodni, de nagyon szeretném újra vele. Vagy legyek közömbös, hideg, vagy tegyek úgy, mintha jókedvem lenne, és túllennék rajta. Mikor szakított ő hirtelen angyon hideg lett hozzám, aztán meg hivatalosak lettünk, de szájrapuszival váltunk el...
2012. okt. 24. 14:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásomért, most ez a legkisebb bajom...
2012. okt. 24. 14:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogadjunk megcsalt, akkor hidegül el ilyen gyorsan egy pasi. Szerintem hagyd békén, ha csak élni szeretne vissza fog menni hozzád, tapasztalatból tudom, én is visszamentem:)
2012. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mostmivan? Ki szeret kit, meg ki szakított kivel, és főleg miért?
2012. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérheted rá, de bepróbálkozni szerintem felesleges. Velem is próbálkozott az exem, de csak arra tudtam gondolni, hogy most már késő.
2012. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A családja miatt szakitott nem megcsalás miatt ez tuti, és csak abban a fél órában hidegült el miután kimondta a szakitást!!! Tavaly is volt egy ilyen esetünk de ujra összejöttünk, utál a családja. Most a kérdés: hogyan viselkedjek vele??? ha hagyjam akkoris hogyanŰ?
2012. okt. 24. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen jellegű család? Szülei, vagy már sajátja? Ha a szüleiről van szó egyszerűen össze kell költözni oszt' jónapot
2012. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy viselkedj ahogy máskor is szoktál. Nem kell megjátszani semmit. Segítesz neki pakolászni és kész. Megkérded, hogy a cuccaidért mikor menj el és elmész v megbeszélitek hogy legyen.
2012. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én teljesen normálisan viselkednék, megkínálnám egy pohár vízzel/kávéval, megkérdezném, hogy mi újság vele, de semmiképp nem utalnék arra, hogy jó lenne megint együtt, esetleg akkor, ha ő hozza fel.

Csak szimplán kérd meg, hogy segítsen visszahordani a te dolgaid, beszéljetek meg egy időpontot, ami mindkettőtöknek jó.


Mást nem hiszem, hogy tehetsz.

2012. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek, amuyg az apukájával van a gond, nem jövünk ki jól, összeköltözni meg nem tudnánk még, anyagiak miatt mert tanulok, meg ő pesten dolgozik messze tölem...
2012. okt. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!