Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy egy lány fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy lány fél egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves lányról van szó, akinek még nem volt barátja sosem. Szeretnék vele összejönni nagyon kedves és rendes lány. Már párszor próbálkoztam vele de egy bizonyos szinten mindig meghátrál. ( pl. mikor elmondtam neki hogy én szeretnék tőle többet mint barátság akkor ő is azt mondta hogy ő is így gondolja stb. De miután eltelt pár hét és nem történt semmi előre lépés pedig finoman próbáltam előre lendíteni a dolgot, mondtam neki hogy szeretném kicsit előrébb vinni a dolgot kettőn között akkor viszont megtorpant.) Nem mondott semmit és kerülte a témát. Azóta megint próbálkozok a szíve meghódításával és megint látom hogy érdekli a dolog és hogy nem közömbös a téma iránt, csak félek hogy megint meghátrál... amit nem szeretnék. Mit tegyek ? kérlek segítsetek! Előre is köszi!!

2014. febr. 25. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél, lehet, hogy van ezzel kapcsolatban valami titka, ami miatt fél és amit nem tud/mer/akar elmondani. Ne gondolj nagy dologra mindjárt, lehet, hogy pl. azt hiszi, valami testi tulajdonsága neked nem tetszene. Próbálsz közeledni felé fizikailag is? Kézfogás, simogatás, ölelés, puszi, szájrapuszi, ilyenek? Ezektől nem húzódik el? Ő közeledik-e feléd fizikailag? Még ha csak annyira is, hogy a közeledbe húzódik, ha te távolabb vagy? Próbáld ki (ha eddig nem volt ilyesmi), figyeld a reakcióját, mit tesz, ha te közelebb húzódol vagy ha távolabb pl. beszélgetés közben.
2014. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyen 25 éves lány ismerősöm. Fél felnőni, fél az ismeretlentől. Ha komolyan ráhajtanék, akkor elérném a célomat.

Nem mondogatni kell, hanem elhívni ide-oda.

2014. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
A 18 éves lány elé fog állni egy gazdag macsó valami luxusautóval, nemhogy meg fog nyílni, de rögtön szétteszi még a lábát is. Ki nem állhatom az ilyen lányokat, akik hónapokon keresztül kéretik magukat. Ennek úgyis az lesz a vége, hogy valami bunkó fazon elhappolja előled.
2014. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Hát szoktunk találkozni csak sajnos nem sokat mert suliba jár. Mikor találkozunk nagyon közvetlen amúgy. De tartok tőle hogy ha most újra ráhajtok akkor ugyan úgy megfog állni vagy esetleg rosszabb is kisülhet belőle.
2014. febr. 25. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
lelkibeteg, hagyd a fenébe. akkor még előfordulhat, hogy ő fog nyomulni
2014. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Kár a gőzért. Te puhítgatod, meg kedveskedsz vele. Melletted rájön, hogy ő nő, és emiatt bizony sok idióta felett ereje van, így majd lelép valakivel.


Meg se tudom számolni, hány ilyen esetről olvastam, hallottam, megtörtént az ismeretségi körömben.

2014. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán tök könnyű látatlanban elítélni egy ismeretlen valakit... (előzőknek)
2014. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!