Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar hatást gyakorolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar hatást gyakorolni az önértékelésemre egy fiú?

Figyelt kérdés

Kissé bunkó volt beszélgetésünk alatt,és közben valahogy felhozta az önértékelés témát. Ugye szerinte nekem alacsony az önértékelésem,mert nem szólok neki vissza,ha bunkó. Én meg erre mondtam, hogy nincs semmi hatása az ő szavainak az önértékelésemre,vagyis nem attól teszem függővé,hogy mennyit érek,hogy ő miket mond nekem, vagy mi a véleménye rólam.


Na erre azt mondta, hogy pedig a szavaknak van hatalmuk,és kellene,hogy hatást gyakoroljanak az ő szavai az én önértékelésemre!


2014. febr. 25. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyira aranyos, amikor a bunkók azt hiszik, hogy van bármi ereje a szavaiknak... Miért szolnék neki vissza, amikor önmagát minősíti a viselkedésével nem engem. Ez tipikusan az az egoista embertípus aki nem tudja elviselni, ha nem körülötte forog a világ és idegesíti, amikor valaki magasból tesz a véleményükre.
2014. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"hogy pedig a szavaknak van hatalmuk"


Bizonyos emberek szavainak valóban van, de nem éppen egy nagypofájú hülyegyerek szavainak. Azt pedig ő csak szeretné, hogy a szavainak legyen hatalma feletted. Az ilyen majmokat kell pofánröhögni, és otthagyni a francba a hatalmas egójukkal. Van egy csomó normális srác, kedves kérdező, aki nem úgy próbál meg bevágódni nálad, hogy megbánt és rombolja az önértékelésedet, hanem arra törekszik, hogy kölcsönösen emeljétek egymásét.

2014. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!