Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szegyenlos vagyok viszont a baratom nem nagyon veszi figylembe valami jo tipp?

Figyelt kérdés
En egy igen csak szegyenlos lany vagyok viszont a baratom egyantalan nem az.az is nehezkes nalam hogy be nyuljon a polom ala biszont o mar a sexet is akarja amit en meg egyantalan nem merek.kicsit duci vagyok es van egy kis naracsborom amivel mar egy ideje probalok megszabadulni.o mar a gatyamba is be akar nyulni.valami tipp hogy mi tevo legyek vagy hogy hogy gyozzem le a szegyenlosegemet?
2014. febr. 25. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Önbizalmat kell szerezned.. Ha a barátod ennyire ért a nőkhöz, neki kéne tudni mit kellene mondania, cselekednie.
2014. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szeret elfogadja hogy ilyen vagy és segít túl lpni. Én is ilyen vagyok én is féltem hogy mit szól a testemhez, de mikor mondja hogy milyen szép vagy meg hasonló bókokat kezded elhinni.

Nekem a barátom nem erőltetet semmit sőt nem is akar addig szexelne még én féltem megmutatni neki a testemet.

2014. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy olyan nagy baj, ha egyébként passzoltok. Mi lenne, ha ő is olyan lenne, mint te? Így talán átsegít a nehézségeken és belejössz te is, persze, ha akarod vele ezt az egészet.
2014. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a "szex"-et úgy írod hogy "sex" nem lehetsz több 13nál. :D
2014. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szex vagy sex,en mar nem gondolkodok hogy hogy irjam.kulfoldon elek,mas nyelvet tanulok tobb mint 3 eve,azon a nyelvel ugy irjak,en ugy irom,ennyi:)
2014. febr. 26. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!