Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, hogy engem soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy engem soha nem fog úgy szeretni mint az exbarátnőjét, akkor ezek szerint legyen vége?

Figyelt kérdés

Ma összekaptam a barátommal és azt mondta hogy engem soha nem fog úgy szeretni, mint az exbarátőjét akivel már kb 5 éve szakított, nem tudom hogy tartják-e még a kapcsolatot, szerintem nem.

Még beszélgettünk egy kicsit majd otthagytam.

Mit csináljak? 3 hónapja vagyunk együtt, én szeretem


2014. febr. 17. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
lépj valahogy túl rajta...
2014. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

erre így nem lehet válaszolni.

mi volt az előzmény?

te mondtál neki hasonlóan bántó dolgot a veszekedés alatt?

2014. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

pff


nekem hasonlot mondott a pasim,repult.

ja varj nem is. azt mondta nem tudja mit akar,meg hogy szeret,de nem annyira.

ha van egy kis eszed es foleg buszkeseged otthagyod.

2014. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja. ilyen régi dologra hivatkozni... ha te nem oltod ilyesmivel, akkor egy fantáziátlan gyökér.
2014. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szàmomra èrthetetlen ez a mondata.Nem az ember szabajozza,hogy kit,hogyan szeret.Nem tudhatja,hogy mennyire fog tèged szeretni.Olyan mintha mèg.mindig szeretnè a volt b.nõjèt,mert ebbõl a mondatból az jön le,hogy mèg mindig nem engette el,ès azèrt tud ilyet kijelenteni.Szerintem beszèle meg vele,aztàn ha úgy èrzed,akkor ne pazarold rà az idödet.Minèl hamar túl lèpsz rajta,annàl könnyebb.
2014. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!