Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú (24 és fél éves)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú (24 és fél éves) viszonylag sok (4-5) olyan fotót feltesz iwiwre, amiken a barátnőjével együtt látható, külön képet is tesz föl a lányról, ez a szerelem jele nála vagy egyéb ok is vezérelheti a "felvágásra"?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő: ha egy fiú (24 és fél éves) viszonylag sok (4-5)olyan fotót feltesz iwiwre, amiken a barátnőjével együtt látható, külön képet is tesz föl a lányról, és az adatlapján kihangsúlyozza, hogy szabadidejében legszívesebben vele múlatja az időt, az egyértelműen arra utal-e, hogy odáig van érte?

A barátnőjével nagyjából öt hónapja járnak, nem a legszebb lány, de úgy-ahogy csinos és kedvesnek tűnik...

A kérdésem csak annyi: el tudtok-e képzelni vmilyen más okot az "ömlengésre" a nagy szerelmen kívül?

(Nekem lenne pár tippem, de szándékosan nem akarok ötletet adni - más véleményére/TAPASZTALATÁRA vagyok kíváncsi!)

Csak komoly válaszokat kérek!, és ha lehet, írjátok meg, fiútól vagy lánytól kaptam-e a választ!

Előre is köszönöm!


2008. júl. 21. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elmondásod alapján csak arra tudok gondolni, hogy a srác tényleg odáig van a csajszi iránt. Párom is rakott fel közös képet, és olyat amin csak én vagyok. Adatlapján szintén leírja,hogy szabadidelyében velem van elsősorban. Mi több mint 3 éve vagyunk együtt, és szeretjük egymást. Azt már gondolom mondanom sem kell, hogy az én adatlapom is hasonló!

22 éves csajszi vagyok, párom 25.

2008. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Egyértelmű hogy odáig van a lányért,de nem értem hogy te meg miért izélsz a dolgon.Van barátnője!Szeretik egymást!Ne foglalkozz velük!

Ennyi!

2008. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Dúl a love köztük, szerintem egyértelmű.

Igaz van olyan barátnőm, akit ugyanezt csinálta (rengeteg kép, minden happy), de a kapcsolatuk nagyon szar volt. Azonban ez egy férfire nem jellemző. A nők alkalmaznak kirakatpolitikát folyton.

Ha egy srác kirak ennyi képet, akkor az szerelmes.

2008. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, különösen az elsőt! ... Bár nem kell magyarázkodnom, de azért elmondom: nem magam miatt kérdeztem.

... A kérdés egyébként arra irányult, hogy EGYÉB más ok lehet-e a háttérben.

Előre is köszönöm, ha kapok még válaszokat!

2008. júl. 21. 19:55
 5/12 anonim válasza:
100%

Szia.Szerintem is elég valószínű,hogy szereti a csajt.Ezt így képek meg adatlap alapján nem igazán lehet eldönteni.Élőben kéne látni a viselkedésüket....Előfordulhat hogy nem szerelmes,csak azért van a lánnyal mert nincs más és csinos a csaj,vagy hogy fölvágjon.Bár ennek nem hiszem hogy sok esélye van.

Lány vagyok.:)

2008. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szereti.. de egyébként az is lehet ok hogy esetleg féltékennyé akar tenni valakit, mondjuk egy előző bnőjét vagy bárkit, nem tudom, de szerintem inkább szerelmes ... én ezt a két lehetőséget tudom mondani
2008. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy srác, csak úgy "poénból" nem csinál ilyeneket, oda már komolyabb érzések kellenek.:) A csajoknál más a helyzet...:PNa jó, persze nem mindig:)Tuti szerelmesek.

egy srác

2008. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt még az a téma sem merülhet fel, hogy vagánykodni teszi ki a képét, ha nem annyira isteni jó nő, ha azt mondod, hogy nem annyira szép. Akkor biztosan nagyon szereti. Más okot nem látok ...

19 éves lány

2008. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2008. júl. 22. 11:54
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem van egy ismerősöm, aki már 30 felett van és most van elöször barátnője, persze mindenki buzizta rendesen, most pedig iwiwen kitett vagy 7 képet ahogy csokolja a csajt.

ebből a helyzetböl én ugy látom hogy ezzel akarja biznyitani azt hogy ő hetero.

de a te esetedben szeirtnem is szerelme s acsajba vagy tényleg valakit bosszantani akar vele.

22 éves srác.

2008. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!