Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 18 éves srác vagyok.

Volt egy majdnem 3 éves kapcsolatom.

A lány szakított és teljesen kivoltam,a szakítás után nagyon magam alatt voltam.. kb fél év után összejöttem egy lánnyal akivel régen együtt voltam egy rövid ideig és akkor én okoztam neki fájdalmat.. Most,hogy újra együtt vagyunk már teljesen máshogy érzek iránta,mint 4 éve,nagyon szeretem. Már mondtam neki,hogy néha rám tör az az érzés,hogy elkezdek félni,hogy elhagy pedig semmi olyan nem történik köztünk ami erre adna okot már lassan fél éve együtt vagyunk és jól működik minden. Mégis néha ugyerzem,hogy mégse holott tudom,hogy nincs semmi baj.

Ez az érzés pár napig tart aztán elmúlik és utána semmi.

Amikor a volt barátnőm szakított én nagyon rosszul voltam.. lehetséges,hogy a csalódás annyira mély nyomot hagyott bennem?


2014. febr. 25. 20:32
 1/2 anonim válasza:
Nyugi,ha tényleg szeret akkor nem hagy el! A csalódás meg hósszú és mély sebet elyt a szíven amit az idő és a szerelem begyógyít! Ha még mingig félsz hogy a jelenlegi barátnőd elhagy akkor bizonyísd be a szerelmedet iránta...lepd meg apróságokkal. pl.: vegyél neki virágot mert azt szeretik a lányok vagy csak öleld át szorosan és hosszan és súgd a fülébe hogy szereted és máris nyert ügyed van :)
2014. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igyekszem mindent jól csinálni.

köszönöm :) ez most megnyugtatott,mert a barátaimnak is mondtam már de csak annyit tudtak hozzá szólni "van ez így,meg hogy túl sokat gondolkodom ezen"

tényleg nagyon szépen köszönöm

2014. febr. 26. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!