Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném kérni a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kérni a véleményeteket azzal kapcsolatban, hogy maradjak-e a barátommal vagy inkább hagyjam el, mert mostanában úgy érzem, hogy nem szeretem már?

Figyelt kérdés

A barátom pár évvel idősebb nálam és nem sokára lesz a két éves évfordulónk, de már úgy érzem nem szeretem. Amikor hozzám akar bújni, ölelni, puszilni, csókolni akar vagy fogdosni azzal idegesít, zavar, hogy folyton rám mászik. Gyakran veszekszünk is. Szex téren pedig hát elég kicsi neki így azt sem nagyon élvezem, még egyszer sem élveztem el, nekem ő volt az első és úgy érzem hagynom kéne a dolgot és tovább keresgélni egy fiú után, mert szerintem nem ő az igazi. Alapjában véve pedig kedves fiú, folyton megajándékoz és amikor csak tud velem van (160 km-re lakunk egymástól) és látom rajta, hogy szeret, de én már nem vagyok biztos az érzéseimben. Kérlek segítsetek, adjatok tanácsokat nagyon fontos!


18 éves lány vagyok.


2014. jan. 1. 19:53
 1/10 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
mond meg neki őszintén és határozottan hogy mivan és kezdj el élni úgy ahogy szeretnél.
2014. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a gondjaid a kapcsolatról. Akkor nem kérdés, hogy szakíts vele! Vagy feláldozod magad?
2014. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele mert nem tűnik úgy mintha nagyon igyekeznél megoldani vagy megbeszélni a problémákat, látszik, hogy már szakítani akarsz.
2014. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen idegesít már a közeledése vagy hiányzik azért, vagy egyáltalán el lennél nélküle napokig, akár hetekig? Mennyire kicsi neki? Csak emiatt nem jó vele a szex?
2014. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ritkán találkozunk 2-3 hetente, olyankor azért már hiányzik de ha több napig együtt vagyunk akkor már nagyon idegesít de az az igazság, hogy nem akarom megbántani sem. 14 cm neki és igazából a szex csak ettől nem jó, mert amúgy foglalkozik velem csak ez a gond.
2014. jan. 1. 20:01
 6/10 anonim válasza:
Én azt hiszem, hogy a kédéseddel már megadtad a választ. Ha már a testi érintkezés is idegesít, és zavar a gondolat, hogy leradagnál az elsőnél, és nem ismernél meg másokat, akkor nincs miért maradnod. Tudom, hogy ez nagyon rossz, és egyáltalán nem könnyű, de sokkal jobb elmondani az igazat, mint valami csodára várni, mert az általában sajnos nem szokott eljönni.
2014. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már elmúlt a szerelem, amit esetleg éreztél iránta, vagy cask fellángolás volt... Csak azért, hogy ne bántsd meg, nem érdemes folytatnod a kapcsoalatot. Szerintem nagyon kevés az,ha 2-3 hetente találkoztok és ráadásul idegesít ha pár napot együtt vagytok. 14 centi pedig nem kicsi szerintem, bár attól függ milyen vastag, de szerintem a főbb gond hogy nem tud vele bánni vagy nem tudom (vagy egyszerűen nem szereted és nem is kívánd, ezért rossz a szex). Én a párommal 2012 novemberében ismerkedtem meg, első találkozó óta együtt vagyunk, a kapcsolatunk elejnén csak a hétvégeket tudtuk együtt tölteni, de mindig alig vártuk, hogy együtt legyünk. Sajnos volt sok gondja, ami miatt főleg én szenvedtem, csinált rossz dolgokat, de megváltozott és megoldottuk a fő problémáját is (a piát), nyár óta együtt élünk (bár szakítottunk is többször, a pia miatt) de szeretjük egymást, sosem tudtunk egymás nélkül élni... Ezért megváltozott és nem idegesítjük egymást, pedig együtt élünk.
2014. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legjobb ha megbeszéled vele előtte a dolgot hogy mi a helyzet.

Szeret téged mert ölel, bújik hozzád, tehát részéről még biztosan ott van ez.

Nemtudom hogy mennyi időt töltöttetek el együtt igazán mostanában de én úgy gondolom hogy változtassatok pár dolgon hátha jobban összehoz titeket.

Lehet azért nem élvezed vele igazán a szexet mert azt hiszi hogy ez így jó ahogy van és nem próbál változtatni. De ha elmondod neki hogy ez neked így nem oké akkor talán tudna változtatni és akkor javulhat a helyzet.

De ha te határozottan érzed hogy neked nem ő az igazi akkor szakíts vele, ha tényleg azt akarod és nem szereted!

2014. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát te sem tudsz semmit a szexualitásról, ha komolyan azt hiszed, hogy azért nem jó, mert a barátodnak 14 centi...
2014. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

elmondtam neki, hogy mi a helyzet és most igyekezzük átbeszélni...kértem egy kis gondolkozási időt,hogy rájöjjek mit is érzek...és igen valóban nem tudok sokat a szexualitásról mivel mint mondtam ő volt az első az életemben és így nincs sok tapasztalatom a dologról ezért gondoltam, hogy talán azért mert kicsi neki.


de egyébként köszönöm szépen a tanácsokat

2014. jan. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!