Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú komoly kapcsolat utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú komoly kapcsolat utáni szakítást hogyan hevertétek ki? (én esetemben több, mint 5 éve)

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem csak megcsapott a szakitas szele ,de mar azt alig birtam .. A bizonytalansagban 3 napig nem ettem,nem aludtam egy percet sem . Voltak racionalis otleteim arra,hogy mit fogok csinalni ,pl.hulyere edzem magam,hogy a fizikai fajdalalom elnyomja a lelkit ,vagy akar pszichologushoz is eljarok kibeszelni a gondjaimat ,de semmikeppen nem otthon ulnek es keseregnek.


Kozhely ,de menj tarsasagba es mindent beszelj ki magadbol,mert ha bent tartod,akkor belepusztulsz.

2014. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 juliusboldog ***** válasza:
Arra figyelj szerintem, hogy ne legyen struccpolitika belőle. Gyászold a dolgot, hagyj időt magadnak, de arra is figyelj, hogy túl sokáig ezt nem szabad húzni, mert akkor a saját lelked börtönzöd be, az idő múlásával változnak a dolgok.
2014. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elottem szoloknak igaza van. Adj idot magadnak, beszeld meg vkivel, sokkal konnyebb ugy tullendulni rajta, de ne huzd honapokig!

Most jon a jo ido, tavasz, egyebek, talalj ki magadnak uj hobbikat, elfoglaltsagot, ismerkedj meg uj dolgokkal. Meglatod, egy ido utan teljesen mas szinben latsz majd mindent.

Nekem ez jott be, ujdonsagok, eletmod es szemlelet valtas. A vegen mar csak az jart a fejemben, hogy miert nem leptem elobb.

Probald meg, fel a fejjel!

2014. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nem rég lett vége egy több, mint 6 éves kapcsolatomnak, a legfontosabb, hogy legyenek barátok, akikre bármikor számíthatsz. Ne gondolkodj azon, hogy mit vesztettél meg ilyenek, az élet megy tovább, mozdulj ki, mind el annyiszor, h szakítottatok, amennyiszer csak tudod és egy idő után már röhögve fogod mesélni :D
2014. febr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nem sikerült, pedig több, mint egy éve volt. Biztos én vagyok rosszul összerakva.


Akkor egy hétig az ágyból nem bírtam felkelni, 20 órákat aludtam minden nap...

2014. febr. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!