Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnátok becsülni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok becsülni egy olyan lányt vagy nőt akiben legalább már 15 pasi járt?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 04:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

nem, de nyilván nem fog dicsekedni ezzel az erényével, így vlsz ki sem fog róla derülni.

azért 15 az nem kevés..mert "lányról" van szó, és nem egy nőről..

aki ilyen könnyen kapható, az nem való nekem.

2014. febr. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
1# lányt vagy nőt irt -_-
2014. febr. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Te hány lányban jártál?
2014. febr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
65%
Nem az számít,hogy kikkel volt eddig hanem ha tényleg igazán szereted és te is megbizonyosodtál róla,hogy ő is viszont szeret téged akkor meg nem értem miért érdekel,hogy milyen volt a pasikkal régebben.Most az a lényeg,hogy veled van és nem mással.Szerintem nem számít,mindenki követ el hibákat.
2014. febr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

Én nőként is azt mondom, hogy az olyan nő aki ennyi férfival volt ne is várjon tiszteletet senkitől sem.

Ha valaki könnyűvérű vagy prostituált az ne várja el másoktól, hogy azok úgy tegyenek mintha nem lenne az...

2014. febr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nőt igen, tizenéves lányt nem.
2014. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Persze, ha meg tudod változtatni akkor tényleg szeret,ha nem akkor meg marad a szex, mi ezzel a a gond ?
2014. febr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Jó tapasztalt, nem ijed meg a "kukactól".
2014. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%
Persze, miért ne? Aszerint becsülj meg valakit ,hogy milyen ember, ne a szexuális szokásai alapján. Szereti a szexet, ahogy te is. Ezzel nincsen gond. Ne ülj fel ennek a férfi soviniszta álszent dolognak, hogy egy nő nem élhet úgy ahogy neki tetszik :)
2014. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kor függő, hogy ez sok-e

18 évesen sok, 30 évesen egyáltalán nem..


Én végiggondolom, hogy én hány sráccal jártam. Egyáltalán mit nevezünk járásnak, hiszen én 18 évesen az 1 hetes próbálkozást is annak neveztem.

Tehat én18 éves koromig "jártam" 5 fiúval.. A csókig jutottunk csak el..

Majd utána volt még 2 kapcsolatom, ami számít, az egyik 1,5 évig tartott.

De szexuális kapcsolatom 5 férfival volt

A 2 kapcsolat, egy a plátói szerelmemmel, csak szex volt, de én szerettem, így sem bantam meg, 1 egy haverral, barátság extrákkkal, csak neki lett bnője, nekem pedig úgy nem fért bele, úgyhogy 1 alkalom volt, és egy egyéjszakás, 21 évesen, mivel 1 éve nem volt senkim..ezt megbántam, mert érzelmek nélkül nekem nem megy, vagyis nem igazán jó.

1 héttel erre az incidensre ismertem meg a férjemet.

Sosem csaktam meg senkit, sosem hazudtam senkinek.

Így alakult, hogy 5 ferfival volt így vagy úgy szexuális kapcsolatom(is) előtte 4 srác volt az életemben úgymond.. Tehát az 9 21-ig... Egy kicsit sem érzem soknak...nem ugráltam kapcsolatból kapcsolatba, . Nem szégyellem az egy éjszakást sem, hiszen amíg az ember nem tapasztalta, addig ne ítélje el, mert nem tudja milyen, nem érzem erkölcselennek magam.

21 éves koromban összejöttünk a férjemmel. Neki előttem csak egy olyan kapcsolata volt, ahol szex is vot.

Engem nem zavart, őt sem az én múltam.

Megbecsül..

Jó nem 15 férfi;) "csak 5"

De ő végignézte az utolső 1 éjszakás kapcsolatom alakulását/ ott volt a buliban, és látott, azon az estén lépett volna felém...a srácot is ismerte...megsem ítélt el, ez mai napig nagyon jó erzés nekem.

Azta eltelt 5,5 év, és házasok vagyunk, 4 éve együtt élünk..


Abba gondolok bele, hogy ha akkr nincs aférjem, most 27 évesen 6 évvel később, évi1-2 próbálkozassal, amiben mnincs is 1 éjszakás, a 15 lazán összejön.

Vagy a sógorom bnöje, 36 volt amikor megismerkedtek..

Vagy a bnőm, akit a férje úgy is megvecsül, hogy kényszerből erotikusmasszőr volt. Vagy éhen halt vagy az 18 évesen.

Tehát szerintem egy szám, vagy egy foglalkozás nagyon nem mondja meg, hogy az ember milyen.

Sokszor a körülmények, és a helyzet adja azt amiből a szamok keletkeznek.

Egy olyan nőt viszont kevesen becsülnek meg, aki buliből buliba megy és jól megk..atja magát, mert van ilyen, aki minden 2 héten más pasival van, és nem csak amőbáznak.

De ez fordítva is igaz, egy olyan ferfit sem tudnék becsülni, aki állandőan a lukra hajt. (Az egyik kmoly kapcsolatom ebbe ment tönkre, ha volt egyáltalán valaha jó...)

2014. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!