Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barát/barátnő exe tabu? Kort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát/barátnő exe tabu? Kort is írj!

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2014. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tabu hát. Középkor
2014. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen

Ókor

2014. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi, de komolyan kort nem tudtok írni..?

Csak azért mert inkább 20fölöttiek válasz érdekelne elsősorban jelenleg. Nem 14-5éveseké.

2014. febr. 26. 14:49
 6/13 Centurio77 ***** válasza:
51%
Megdugni meglehet,(és persze pár sör mellett megbeszélni és jókat röhögni) de kapcsolatot kialakítani NEM!!! Középkor(36/F)
2014. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem az. Újkor (15) :D
2014. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én 18 évesen összejöttem egy sráccal, kb 1 hónapot jártunk, de mivel nem alakult ki a szerelem így szakítottunk. Utána összejött barátnőmmel. Azóta együtt vannak, már lassan 10 éve. Akkor megkérdezett barátnőm, hogy zavarna e engem ha összejönne vele, de mivel nem volt komoly a dolog a sráccal így egyáltalán nem zavart. Azóta is jó barátok vagyunk már el is felejtettük a dolgot. Az már egy más dolog, ha hosszú kapcsolat után csinál ilyet ahol szerelem is van. Az már gáz lett volna.
2014. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

körülményektől függ.


tizenévesen egyáltalán nem zavart, hogy a barátnőm összejött az exemmel..


most sem zavarna akármelyik exemmel jönne össze valamelyik barátnőm, sőt, én próbáltam egyiknek randit összehozni egy olyan barátnőmmel, akit addig nem ismert.

de ez csak akkor igaz, ha már túl vagyok az exen..

pl ha ne adj Isten a férjemmel szakítanánk és akárki ismerősünkkel összejönne, akkor kiakadnék, de nagyon..



tehát ha túl vagyok, akkor nem tabu



27/N

2014. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
most gondba vagyok en is 4eves kapcsolat utannan baratom szakit baratnojevel es ranyomulnek De tobbet szeretnek a notol mint szex es nem tudom mi tevo legyek minden hasznos otletet fogadok privatba
2014. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!