Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok ezzel: ha visszautasítanak van még értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan történik.
2012. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad megalázottnak, és bátor vagy, akkor igen. Egyéntől függ.
2012. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire komolyan érdekel az illető aki visszautasított.
2012. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok volt mr pár lány aki tetszett meg miegymás de ő nekem különleges még senki iránt nem éreztem hasonlót
2012. jan. 4. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Felejtős! Manapság a visszautasítás már tényleg az!


A lányok nagyon válogatósak, ahogy a fiúk is! Egy komoly kapcsolathoz az kell, hogy kémiailag és érzelmileg is vonzzátok egymást. Ha csak az egyik is hiányzik, ott vége mindennek! Jobb, ha el sem kezdődik semmi, mert csak nagyobb csalódás lesz a vége!


Legyél türelemmel és várd ki azt a nőt, aki ugyanúgy fog hozzád vonzódni, ahogy te hozzá!

Tudni fogjátok, mert amikor együtt vagytok, akkor semmi nem számít csak a másik! nem tudsz majd egy percet sem tölteni el nélküle! ha a másik is így érez, na az az igazi. Addig a többi csak tapasztalatgyűjtésnek jó!

Bár most belegondolva arra még jól jöhet! :-)


24/F

2012. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!