Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy 17 éves lány és 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 17 éves lány és 22 éves fiú között kapcsolat alakul ki, érzékelhető lehet közöttük a korkülönbség?

Figyelt kérdés
( normális válaszokat )/ eddig csak velem egykorú barátom volt ezért érdekel olyanoknak a tapasztalatai akiknél egy kapcsolatban 1-2 évnél nagyobb korkülönbség volt/ 17 /L köszi!

2014. febr. 23. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Belefér, ha érett a lány.
2014. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyival lehet érettebb nálad egy 22 éves fiu, mint egy 17 éves.


Ld.: Lehet valaki 16 évesen érett, jó felfogású.. stb. és egy 22 éves srác is gyerekes.

2014. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem. En 16 voltam mikor a baratom 24. 3 eve vagyunk egyutt...

Most en vagyok 19L o 27f

2014. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bennem az okoz kis félelmet hogy félek úgy fog rám tekinteni mint a kishugára vagy ilyesmi.. nagyon összhangban vagyunk de még nem volt ennyivel fitalabb barátnője.. nekem meg ennyivel idősebb barátom:D
2014. febr. 23. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben tőletek függ.

Én pl. hamarosan 19 leszek, mégis tudom magamról,hogy éretlen lennék egy 22 éves fiúhoz.

De én sem egy átlag eset vagyok :)

2014. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
érezhető, de nem negatív értelemben, ha te kellesz neki, akkor nyilván érettebb vagy a korosztályodnál, vagy ő kevésbé érett, tehát ha idáig eljutottatok, nem gond. nálunk 18 év a korkülönbség, még nem okozott gondot
2014. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet ebben valami utolsó kommentelő... említette a fiú(22) azt is hogy a korosztályában sok lány elképesztően érettnek érzi magát és ennek hangot is adnak.. elmondása szerint ez nagyon unszimpatikus tud lenni egy fiúnak.. Köszönömm a további értelmes válaszokat:) !
2014. febr. 23. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Faludy György és Fannika

Palácsik és Andy Vajna


még házasság is lehet :D

2014. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Najóó,de egy Andy Vajna Palacsik Timea közt ugy erzem egy kicsit a pénz is az egyik kapcsolatösszetartó elem :D
2014. febr. 24. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!