Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen kevés férfi kelti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés férfi kelti az érdeklődésem?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, hátam mögött egy 4 éves kapcsolattal. Azt vettem észre magamon, hogy az évek múlásával egyre kevesebb férfi tetszik, sőt tavalyi évben egy kezemen megtudnám számolni hány férfiről gondoltam azt amikor megláttam: "hú de jó pasi".

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2014. febr. 27. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én így vagyok a nőkkel....
2014. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
akkor vagy magadba vagy szerelmes, vagy a saját nemedbe.
2014. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azért mert csak a külsőt nézed, illetve a fellépést és az meg már nem elégíti ki a fantáziád.
2014. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Túl jó nő vagy. Fel kellene szedned pár kilót.
2014. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Burzsuj csemete vagy? :P
2014. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tipikus elkényeztetett liba vagy kérdező, akit a felszínen kívül semmi nem érdekel és esélyt sem adsz az adott férfinak megmutatni, hogy ki ő. Ezért.
2014. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Most miért kellett lepontozni? :) Általában azokra szokták a nők mondani, hogy jó pasi aki külsőleg vonzó.... :D
2014. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hasonlo helyzetben vagyok. Bar en eleg sok ferfit talalok vonzonak kulsore, de belsore is vonzot alig. Az utobbi 3 evben 2-t. Az egyikbe beleszerettem, lehet ez is az ok.

De az az igazsag hogy en nem igazan vagyok normalis,szoval nem csoda.

2014. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele és 23 vagyok én is. A korral jár, meg a tapasztalattal szerintem. Általában nálam az van, hogy meglátok egy fullos pasit és aztán megszólal, és el is megy a kedvem tőle. Vagy megismerkedek egy kevésbé fullossal, szal nevezzük akkor csúnyácskának és megkedvelem. Nem telik el sok idő és olyat csinál, ami után már nem kellene. Hát, ez van.
2014. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És miket szoktak csinálni amitől elmegy a kedved tőlük?
2014. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!