Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyaltalan buktassam le?

Figyelt kérdés

A pasim facebookon es telo tartja a kapcsolatot az egyik volt baratnojevel akit meg regen felesegul akart venni. Azota a lanynak van mar csaladja es megis tartjak a kapcsolatot, olyan meghitten.

Nekem ez igy nem kell, hogy az en kapcsolatombol esetleg kilegyek turva. Nem tudom pontosan megitelni, hogy mi lehet koztuk baratsag vagy esetleg a lang nem aludt ki, de az teny, hogy a csaj is ferje hatta mogott es a pasim is titokban beszelnek. Nem laknak egy varosban es az sem jellemzo, hogy a baratom csak ugy elutazon, de nincs kizarva, hogy a csaj nem jon fel a varosunkban es esetleg meg talalkoznak is.

Bizalmatlansag reszemrol de azert hulyere se vegyenek. Nem tudom mit tehetnek, mert gondosan torli maga utan a fb beszelgeteseket, hogy tudnam az orra alla dorgolni esetleg "emlekezetesen bosszut allni rajta".

Mit tanacsolnatok ilyen esetben?


2013. aug. 28. 19:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
én kib*sznék vele a helyedben...
2013. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

semmiképp se állj bosszút

inkább mondd meg hogy tudsz róla és beszéljétek meg

2013. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolóval értek egyet.
2013. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%

Ennyire sötét és ostoba ember nem lehet valakii mint te.


Te, neked mi a fene közöd van ahhoz hogy két felnőtt ember akiknek volt közös multja beszél-e? Mi közöd hozzá? Megmondjam:



Semmi. És úgy elküldenélek a jó büdős fenébe ahová való vagy, hogy csak porzik.

2013. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
Öld meg, darabold fel, dobd bele a legközelebbi folyóba.
2013. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

2.


Saját magát röhögtetné ki.Mert egyegészséges ember( a kérdező egyértelműen nem az) tudja helyén kezelni a dolgokat. A múlt-múlt, a jelen-jelen.

Slusz-passz.


Csak a beteg ember csinál ebből műsort.

2013. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogyha te lennel ilyen esetben elturned, hogy a baratod egyik volt baratnoje meg mindig tartsak a kapcsolatat plane, hogy azon tunodjenek milyen szep is volt amikor meg egyutt voltak es plane, hogy meg az is tervbe volt veve, hogy meg felesegul is veszi.
2013. aug. 28. 19:56
 8/36 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg először!

Nem tudhatsz semmit sem 100%-ra.

Lehet nem is merné elmondani azt sem hogy csak beszélgetnek mert régi jó ismerős. Mert fél hogy azonnal kiakadnál és hisztéria lennél.


Beszéld meg vele! És ne akard rögtön eltiltani.

Ha nem titkolja el és te is tudsz róla nyíltan és mondjuk te is elmennél ha ő találkozik vele akkor ne problémázz.

2013. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
itt az a baj h nosztalgiáznak.. kérdezz rá
2013. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Ha már megnézted a telefonját, valld be neki és beszéljétek meg. a haragnak, bosszúnak nincs értelme. a 3. voltam, aki egyet értett a 2.-kal.
2013. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!